Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megnéztem a barátnőm telefonjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéztem a barátnőm telefonját, és kérdőre vontam erre szakított?

Figyelt kérdés

Mai nap, megnéztem a barátnőm telefonját ( van egy gyerek akivel régen együtt volt, mai napig is őt hozza fel, hogy dobta értem, stb mert az thitte milyen boltogak leszünk ketten, ehelyettm indig csak veszekszünk, és az a gyerek tényleg szerette)


Ma megnéztem a barátnőm sms eit, és láttam hogy a gyerek írogat a mai napig neki, (mintha párbeszéd lenne) de szinte egy választ se láttam barátnőmtől, (gondoltam kirötölte)


kérdőre vontam, vagy is ideges lettem, ő vidám volt .. kérdezte már megint mi bajom.. mondom semmi bajom nincs, sőt a szemem jó... és olyat láttam ami nem igazán tetszett.


erre, elkezdi mit, mondom a telefonod sms eket,



majdnem inden nap írt nek ia gyerek, kb egy hónapja, kereste a gyerek, sms ben a barátnőmet kérdezte, hol a személyije, a táskában vagy a nadrágban, barátnőm erre válaszolt csak, sms ben amit láttam ,hogyő nem látta a nadrágjába.



erre én felkaptam a vizet, és kapásból mondta barátnőm jó elege van az állandó hisztiből stb, hagyjuk egymást akkor


meg ha én ilyeneket gondolok hogy ő mással amikor világosan megmondta régen hogy barátok csak, a gyerekkel, mert normálisan elbírtak válni.. .stb és miattam nem beszélt vele csak alig havonta 1x ( hozzáteszem sms eket amiket a gyerek küldött minden nap szinte )


A barátnőm most kidobott, hogy az van amit hiszek, nem fogja bizonygatni, hogy nem csalt meg, stb, undorodik tőlem, hogy ilyet teszek, meg ő is megnézte a telefonomat, és látta hogy más lányokkal írogatok, kisérgetem orvoshoz ( ilyenkről én nem tudtam, hogy más lányt kisérgetnék).. stb é hogy ő se kapta fel a vízet, inkább csöndbe maradt, csak utána egy ideig nem akart lefekdni velem stb...


de most mondta, elég neki a sok veszekedésből és szakítunk....



vélemény?



Én utána próbáltam győzködni mert még is nagyon szeretem, és ne mbírnám elveszíteni.. stb hogy szeretem, lehet igazad van.. stb túlreagáltam ... de ugyan úgy dühöngött



2013. szept. 8. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a kérdés. Ez eléggé világos így.
2013. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen hülyékre nem éri meg időt fordítani
2013. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
en orrba is vagnalak, ha beleneznel a telefonomba
2013. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy jogosan voltam e felháborodva
2013. szept. 8. 14:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom hiány teljes mértékbe. Nem csodálom hogy ezt történt .. Vedd tanuló pénznek aztán ennyi.
2013. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ő is ugyan így nézegette a telefonomat min aztán kiderült, bár nem láthatott olyat, sőt telefonszámokat is kiszedett belőle.
2013. szept. 8. 14:49
 7/17 A kérdező kommentje:
De most őszintén, igen van itt bizalomhiány jogosan is, szerintem mert titkolózik sokat, de akkor is ha ilyet láttok a párotok telefonjába ti szó nélkül mosolyogva kibírnátok?
2013. szept. 8. 14:51
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem nézem a barátnőm telefonját. ENNYI!
2013. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ti valójában nem is alkottatok egy párt, így szakítás sem történt.
2013. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, én valójában nagyon szeretem, de próbálom is kimutatni de ő állatólag nem érzi egyáltalán, csak a vitákat .... érzékeli a szeretetem nem.



Viszont ő még szerintem megse próbálja kimutatni, hogy szeret e

2013. szept. 8. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!