Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen egy ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen egy ideális fiú, akit elfogadnátok a barátotoknak is? Hogy néz ki, mik a belső tulajdonságai?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 17:58
 1/7 anonim válasza:
kopasz. 170cm+. nagydarab. kedves
2013. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kinézet? Nekem bejönnek a kinézetben különböző fiúk. Tehát nem a mai egyforma címlappasik. Hosszú haj, piercingek, valami extrém, rocker, stb...

Közelítse meg a gyökérségi szintemet. Nem baj, ha nem ugyan az érdekli, mint engem, de azért valamiben hasonlítsunk is. Ne legyen túl komoly, humora legyen. Ne legyen papucs, de azért tiszteljen. Legyen férfias.

2013. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16/L, Második voltam
2013. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg mindentől függ. Az ember korától, mentalitásától, ízlésétől... Ha közvélemény kutatást akarsz csinálni akkor javaslom forditsd meg a kérdést. Azaz írd le hogy mik a tulajdonságaid és akkor megmondhatjuk hogy kinek jönnél be és kinek nem..
2013. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, csak azért kérdeztem a többieket, mert kíváncsi voltam, hogy kinek milyen típusú pasi jön be.
2013. szept. 16. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem. És te úgy kapásból tudsz válaszolni erre? nekem a legkülönbözőbb kinézetű fiúk tetszettek meg. Talán annyi számít, hogy mellettem jól nézzen ki. Szóval ne legyen kisebb se magasságra se testtömegre. Ne nézzen úgy ki mintha a kisöcsém vagy mintha az apám lenne. Belső tulajdonságból meg annyi van, kár lenne kiemelni a sablonokat.. Mármint biztos nem fogja senki azt írni hogy a buta vagy bunkó férfiakat szereti.. Nyilván legyen kedves, megértő, figyelmes, segítőkész de nem papucs, romantikus de nem túl nyálas. Lehetne sorolni.
2013. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van elképzelésem, de az összhatástól függ :)
2013. szept. 21. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!