Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ebből hogy másszak ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebből hogy másszak ki? Keverik a sz*rt az osztálytársaim.

Figyelt kérdés
Szombaton egyik osztálytársammal találkoztam, nem volt köztünk semmi, sőt egész nap a parkban ültünk dumáltunk,és még ő adott tanácsot. Van egy srác az osztályban aki év leje óta tetszik,erre rám ír,hogy hallja kavartunk a x-al... De most én nem tudom mit gondol,úgy se hiszi el,hogy nem volt semmi...
2013. szept. 16. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan miért ne hinné el. Csak annyit kell mondanod, hogy nem volt semmi, no meg epésen megjegyezheted, hogy már nem is lehet sráccal csak úgy lógni?....
2013. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy többen mentünk az osztályból bulizni és az egyik osztálytársammal kb 10 percig kézen fogva voltunk de semmi több utána egész este nem is láttuk egymást aztán hétfőn megkérdezték hogy mióta járunk.:D
2013. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

terjeszd el az osztálytársnőidről, hogy tetvesek, illetve terhesek mi névtelen leveleket dobáltunk be pár osztálytárs postaládájába


hogy a kérdésre is válaszoljak tisztázd a kiszemelttel, hogy ez alalptalan rágalom, hogy te azzal a parkos figurával kavarnál

2013. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak fiúosztálytársaim vannak....
2013. szept. 16. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Tinédzser élet nehézségei...de jó lenne, ha csak ennyi bajom lenne.
2013. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!