Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hosszú lesz.14vagyok. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hosszú lesz.14vagyok. Most végeztem a 7. osztállyal . Normális hogy az osztálytársaim egy évben ilyeneket csináltak/csinálna és ilyenekről beszéltek/beszélnek?

Figyelt kérdés
egyész évben csak a sz*xről,smárolásról beszéltek... meg hogy az osztályban van 1-2 k*rva(ami igaz) ... de 3srác szabályosan nyomul rám... és az egyikőjük viszont ilyet mond: tudod... szívesen elvenném a szüzességed.. ..O.o én meg: álmodj! .. de egyszerűen annyira szeretem.. szerintetek többet akar tőlem?? (nem akarok vele lefeküdni.. főleg nem 14évesen....-.-") de múltkor pl.: megvédett az egyik 8.ostól.....*.* de nem merem megkérdezni mert már egyszer tettem így tönkre egy barátságomat....!!!
2012. jún. 19. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megvéd egy nyolcadikostól, de elvenné az ártatlanságod... micsoda lovag.
2012. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többet akar. Többször is elvenné a szüzességedet ha tehetné.
2012. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
meg állandóan ölelget..^^ és múltkor 2en voltunk a terembe.. és egy szót nem szólt arról hogy elvenné a szüzességem meg ilyenek.. csak a többi fiú előtt... és 2en voltunk megölelt és bejött az egyik ügyeletes(gyerek) erre ő: " menny már ki!! nem látod hogy épp beszélgetni próóbálunk!!! " :$$
2012. jún. 19. 15:22
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
A te iskoládba is benézhetne az erkölcsrendészet...
2012. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

LoL XD


amúgy a témájukra: éhes disznó makkal álmodik:D

amíg Te nem álmodsz az ő makkukról, addig nincs gond.. ;)


szokd meg... kb ebben a korban rájöttek, hogy nem csak pisilni tudnak vele és otthon felélik a zsepikészletet.. ezzel párhuzambana gondolkodásuk is beszűkül... ne várj semmi szerelmes vagy romantikus dolgot tőlük, ebben a korban még képtelenek ilyenre:D


én azt ajánlom, ne engedd, hogy ölelgessenek csakúgy, mert egymás között arról mesélnek meg izgulnak, hogy hogyan ért hozzájuk a melled:D


szóval... a fiúk ilyenkor jelentőset esnek vissza az evolúcióban és sajnos sokan ott is rekednek.. en törődj velük, gyerekek:D


18F

2012. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem normális, és aki csak a szüzességedre utazik, az nem szeret. Akinek tetszel, először meg akar ismerni (ölelgetés helyett), megvárja, hogy bemutasd a szüleinek, és leghamarabb csak akkor hozza fel ezt a témát, ha már legalább szakközepesek lesztek, addig max álmodozik róla.
2012. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*szüleidnek
2012. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kettesben nem is nagyon merne közeledni feléd, csak a barátai előtt van nagy szája.

Előfordul fiatalon (némelyeknél kortól függetlenül), hogy szeretnénk a barátaink előtt felvágni. Biztos ezért mond ilyeneket mások előtt.

Kontrázz rá az ilyen beszólásaira viccesen (de véletlenül se megalázóan, vagy bántóan). Ez be szokott jönni.

Azt írod, hogy ha kettesben vagytok kedves. Persze, mert akkor nem kell a barátai előtt tenni az agyát. Valószínűleg ez az 'igazi énje'.

2012. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
naiv kislány. csak megakar dugni és kiakar használni . szerinted miért beszél arrol a fiuknak hogy elakarja venni a szüzességet? gondolkodj már egy kicsit. ha meg is teszi lemerem fogadni hogy szétkürtöli a suliban hogy ö milyen férfi volt hogy megdugott
2012. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!