Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelent a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent a lányoknál? ( ( katt) )

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány aki tetszik. viszonylag eljuttotam vele , oda hogy jóba lettünk, elhívtam moziba. Mondta, hogy nemszeretne velem elmenni, közben eltelt egy nyár.

Sulikezdésnél került engem sőt néha még szemétkedett is ( nemvágom mié lol) Aztán mostanába ugyan azt csinálja amit én csináltam vele amikor a "jóba vagyunk" fázisba akartam kerülni. Ha a közelébe vagyok mindíg engem nézz, és ilyen hogyismondjam, jáékosan heccel. Ez nemtudom a lányoknál mit jelent de énmár nemértem ezt : / aki tudja mivan meghogy megér-e még1 randire hívást az írjon, ja és plx kort is :O


2009. nov. 4. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sztem csak annyi hogy - vagy hülye

- vagy bátortalan

- vagy csak szórakozik veled

- vagy játssza a fejét

Rem segítettem ha bármi kérdésed van a csajokkal kapcsolatban nyugodtan kérdezz!

2009. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem megér egy próbát ha mindig téged néz akkor tetszel neki:)
2009. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Hmm...szerintem nemtudja hogy mit akar..imponál neki,hogy bejön neked,ezért úgymond "figyelemfelkelt",de komolyabbra ne számíts szvsz.1 randira hívást megér,ha visszautasít is,akkor sincs semmi,max annyi hogy rájössz hogy tényleg csak játszik:)


L/18

2009. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele de ahhoz nincs kedvem, hogy most megint szivasson... argh nemtudom
2009. nov. 4. 20:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, és kedves első válaszoló azt meg mondanád, hány éves vagy? :) Csupán kiváncsiságból, amugy én 15 vagyok.
2009. nov. 4. 20:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Tehát én nem tudom több ismeretre van szükség pontos megállapitáshoz. De logikusan, egyszer visszautasitott, akkor nehogy már szóbaállj vele, komolyan minek néz téged? játékszernek?

Te döntésed, de ÉN nem hagynám.

2009. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
20:35, igen hasonló gondolatok miadt nem mentem még oda, és írtam ezt ide ki. Mert ha ő benne lenne rajtam nem múlna...
2009. nov. 4. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazatok van,de..én ilyenkor úgy vagyok vele,hogy nem hagy a gondolat hogy mi lett volna ha..és idegesít egyre jobban..nekem egyértelmű ,kimondott NEM kell,nem elég csak a jelzés.- előző 18/L kommentelő -
2009. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen érdekes. lehet valami szavazást kéne csinálni? :D
2009. nov. 4. 20:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát hajrá,nem tartalak vissza hogy megcsináld :P
2009. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!