Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy párkapcsolatban a nő a szexmániásabb?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, az elején is ezt éreztem már, de mostanában meg főleg, hogy csak nekem van igényem a rendszeres szexre. Jójó, sokat dolgozik, új munkahely, lehet, hogy ez is benne van a pakliban ám... Csak néha azt érzem, hogy én vagyok a pasi a párkapcsolatban. Szexelnék reggel, este, napközben, utcán, kipróbálnék mindenfélét... Hogy legyen konkrét példa: anál. Ő nem szeretné, mert hogy NEKEM biztosan fájna. Kedves, hogy törődik az érzéseimmel, de basszus, az én seggem, nem? :D

Tudom, nem a világ legnagyobb problémája, csak érdekelne, hogy más lányok is járnak-e ugyanebben a cipőben. Nem hiszem. :( Próbáltam már azt is, hogy napokig nem hoztam fel a szexet, csak odamentem, megpusziltam, ölelgettem, és volt, hogy akkor ő kezdeményezett, de olyan is, hogy akkor egy hétig nem csináltuk.

Tudja, hogy mit szeretek az ágyban, mikor csináljuk, akkor jó, bár tarthatna tovább. Nem akarom piszkálni ezzel, mert így sincs valami sok önbizalma. Fogjam vissza magam? Hogy vezessem le?


2013. szept. 17. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy életem nője........
2013. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

AMiért lenne gazdasági?

Meg mi az,hogy te vagy a férfi?

Szerintem egyáltalán nincs baj vele.

2013. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is a barátnőmnek nagyobb a szex étvágya. Az análban én sem lennék benne soha, bár ő sem akarja szerencsére. Mi naponta egyszer néha kétszer csináljuk, de nála mehetne kétszer ennyi is, nincs belőle egyébként gond, nem ez a legfontosabb. 25F
2013. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt egy párkapcsolatom, ahol én voltam a szexéhesebb. Szerintem nem gáz.
2013. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Hozzám jössz feleségül? :D

26F

2013. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Érkeztek aranyos válaszok, köszi. :D


A férfis dolgot azért írtam, mert ugye általában a pasik azok, akik éjjel-nappal töcskölnének, a nőknek meg csak a fejük fáj. Oké, sztereotípia, de akkor is szar, ha egy szexi (vagy szexinek lenni akaró :D) bepróbálkozásomra elutasítás a válasz... Ilyen esetekben mindennek érzem magam, csak nőnek nem.

2013. szept. 17. 09:07
 7/13 anonim ***** válasza:

I.

Szerinte meg tudsz barátkozni egy Mona 2-vel?


II.

Vajon mit reagálna arra, ha reggel mondd el neki, hogy ha hazajön, az első dolog az lesz, hogy letéped a nadrágját?

Ha egész nap a fejében lesz, hogy márpedig este szex lesz, akkor is kihagyná?


OK. Mindenki fáradt, ha haza jön a munkából és nem csak lábat lógatott. Egy tusolással fel lehet picit pezsdülni.

Egy rövid váll/lapocka masszázs is képes energiát adni. Ugyanis ott rakódik le a legtöbb feszültség nap közben.


Ha meg már ott vagytok az ágyban / buszmegállóban, ahol szeretnéd... nem kell neki akrobatikázni, arra ráér hétvégén, ha kipihente magát. De a passzív szexre is nemet mond? Az is feszkó oldó a hétköznapokra. Ráadásul jobban alszik tőle. :) Csupa olyan érv, ami a szex mellett szól. Ráadásul, ha passzív szex van a pasi részéről, Te is ki tudod élni magad.


Ez csak egy meglátás. Nem recept. ,-)

2013. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 AeonFLUX ***** válasza:
36%
Keress egy nagyobb kakast magadnak, mert ennek megcsalás lesz a vége.
2013. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

*** bocsi, elgépeltem ***

Szerinted meg tudnál-e barátkozni a mona 2vel?


** kiegészítés:

Ne este bújjatok egymásnak, hanem hazajövetel utáni rövid felfrissítést követően, de még kaja előtt. Utána a vacsi is jobban csúszik.

2013. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Baccardi01 ***** válasza:

Az a "gond", hogy minden embernek más a libidója.

Sajnos elég nehéz ezt összehozni, hogy mindkét félnek jó legyen.

2013. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!