Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális viselkedés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés egy volt párkapcsolatban? Mit tudok ez ellen tenni? Csak az idő segíthet?

Figyelt kérdés

már úgy érzem túl tettem magam az 1 éves kapcsolatomon (3hónapja szakítottunk) már alig szoktam rágondolni, jól érzem magam stb

de tudom hogy még hiányzok neki (ő szakított) mert állandóan féltékenyen néz rám amikor találkozunk, látszanak a tekintetén az érzelmek


a lényeg hogy ha meglátom hogy like-olta egy csak képét, akkor az nagyon feltud idegesíteni, mintha még azt akarnám hogy hozzám kötődjön (különben én fiúkkal szoktam lógni általában, és ha magamból indulok ki egy like semmi) csak azért mégis rosszul esik


de már azt érzem hogy nem az a nagy féltékenység van mint a szakításunk elején


2013. szept. 15. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel még nem zártad le azaz érzel iránta szerintem teljesen normális idő kell hozzá meg sok elfoglaltság uj ismeretségek és tul leszel rajta.
2013. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál már, hogy azért zavar, ha más csaj törődik vele, mert neked nincs barátod? Bocs ha van, csak azt nem írtad.


Szóval randizós korszakomban régebben engem is csak addig zavart az ex, amíg nekem nem lett kapcsolatom.


Most hogy már férjhez mentem, egyik se érdekel:D


Vagy a másik lehetőség az, tényleg, hogy nem zártad még le...


27/N

2013. szept. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!