Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hétig a barátomnál leszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hétig a barátomnál leszek, hogy tudnám ezeket megoldani? :O

Figyelt kérdés

szóval az olyasmiket mint a szellentés,nagyvécézés,böfögés..

nem voltunk még huzamosabb ideig együtt és nem szeretném ha hallaná/látná/érezné

Ti ezt hogyan szoktátok megoldani?


2013. szept. 17. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Kilégzéssel. Problem solved.
2013. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Pedig köztudott tény, hogy a nők nem finganak, böfögnek, tojnak. :D
2013. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Kimész a wc-re és ott elintézed,ugyanúgy ahogy otthon szoktad...vagy otthon a nappali közepére szarsz?
2013. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
magamban büfögök de ezt tudhatnád magadtól is ,hogy sehol nem illik úgy büfögni. Tartsd vissza ,ha új a kapcsolat nem szoktam előtte ilyet csinálni.
2013. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

:D


Szellentés, böfögés... mint máskor, ha társaságban vagy: igyekszel nem csinálni, ha mégis megesik, akkor nem felhívni rá a figyelmet.


Nagydolog pedig: "Drágám, nézz már valamit a tévében addig, míg bent leszek, de jó hangosan ám!"

2013. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Miért ennyire kardinális kérdés ez?

A fő életfunkciók ugyanolyanok minden egyes embernél, tehát hidd el nem fogja meglepetésként érni a barátodat, hogy te is szoktál WC-re menni.

Feleslegesen idegesíted magadat egy olyan dolgon, amit mindenki csinál, és az élet velejárója.


De hogy válaszoljak is a kérdésre:

Szellentés, kakálás ellen javaslom, hogy minden nap reggel-este vegyél be hasfogót, és ne egyél semmit. Fingás ellen Duct Tape-et javasolok, vagy Leukoplastot, a megfelelő helyre rögzítve ezek megakadályozzák a dolgot. Viszont bélcsavarodás garantál plusz a hasfájás is, szóval nem fogod valami jól érezni magad.

Böfögni meg nem csak hangosan lehet.

2013. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezekhez nem kell diploma :D

Viccet félretéve: a szellentést/böfögést lehet kulturáltan is csinálni, vagy valamilyen ürüggyel picit arrébb menni, ha érzed, hogy jön az inger, és halkan megoldod. Ha tudod. Ha nem, akkor meg jót nevettek rajta, jobb esetben.

Nagy vécézésen meg ne filozofálj, ha sz*rni kell, hát sz*rni kell, hogy irodalmian fejezzem ki magam. Nyilván nem fog hallgatózni a párod, és ha csak nem rontod el a gyomrod valamivel, valószínűleg nem hangosan rotyogva fog kijönni belőled az áldás.

Ha hosszú távra terveztek, akkor ezen úgyis át kell esni.

2013. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
2013. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugi, gondlj bele hogy őt ugyan ezek a kérdések foglalkoztatják. Valóban ha hosszú időre terveztek akkor ezek össze fognak hangolódni és nyugi ahogy az előttem szóló írta az életfunkciók mindenkikinél működnek. Szerintem meg ha valaki görcsösen próbálja bármelyiket visszatartani annál nagyobb lesz a "dörgés" én azt tanácsolom hogy csak természetesen aztán ha nem tudja tolerálni akkor ez is jelent valamit..
2013. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Én eléggé szorongó vagyok, ha pl a nagyvécézésről van szó, párom előtt, vagy ha elmegyek hétvégére társaságba vagy ilyesmi...ilyenkor felhangosítom a tv-t és megnyitom a csapot a wc-ben így általában nem zavar a helyzet.A böfögést halkan is lehet.A szellentés, meg ha rád jön menj ki az udvarra ahol senki nincs :)
2013. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!