Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyukám bár tudja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyukám bár tudja hogy nemvagyok már szűz, mégis nem engedi hogy ott aludjak a barátomnál vagy ő nálam. Vagy ha meg engedné akkor : oké de külön ágyban. Valaki tanács?

Figyelt kérdés

mitmondhatnék neki? vagy mit csináljak hogy ne legyen ilyen, szerintem ez hülyeség hogy nem engedi.

hisz tudja hogy nem vagyok már szűz és 8 hónapja eggyütt vagyok már a barátommal. van valaki akinek ugyanilyen a helyzete?


2013. aug. 31. 12:53
1 2 3
 1/23 plfsasa16 ***** válasza:
ugyanígy vagyok csak éppen egy és fél éve vagyunk eggyütt...hány évesek vagytok?
2013. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

én 16. ő pedig 19.

de anyunak semmi baja a korral, vagy a barátommal. jol kijönnek jóba vannak. egész családom elfogadta. viszont nem engedi hogy egymásnál aludjunk. okot nem ad..

2013. aug. 31. 12:59
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanez a helyzet :'DDD a vicc h pontosan minden stimmel,akar en is kiirhattam volna ezt igy
2013. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 plfsasa16 ***** válasza:
wáó..még az éltkor is stimmel :P ezek a szülök felfoghatatlanok.....sajnos tanácsot nem tudok adni...de a helyzet ugyanaz ugyhogy én is kiváncsi vagyok a válaszokra..
2013. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
és változatlan?:D töröm az agyam mit mondhatnék neki. de tanácstalan vagyok. úgy látom leszünk egy páran :D. Remélem lesz itt valaki aki idősebb és ugyan így volt. és tud segíteni. Kezd máár naagyon bosszantani a helyzet..
2013. aug. 31. 13:07
 6/23 anonim ***** válasza:

20 vagyok

barátnőm 17


neki megengedték miután jobban megismertek a szülei

2013. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Azert nem engedik meg, mert ha egyszer megengednek, akkor mar soha tobbe nem mondhatnanak nemet, hiszen akkor arra hivatkoznal, ha multkor lehetett, akkor most miert nem.


Szerintrem ez a helyzet (hasonloval volt mar dolgom).


Vallasos es eleg maradi csalad volt, szinte semmit nem engedtek. Kenyszerhazassag lett a dologbol, vagyis azert elvettem, hogy a szulok beduguljanak. Szep evek voltak, de mar reg elvaltunk.

2013. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ha meg engedné akkor : oké de külön ágyban."


Nos,akkor megmondod neki,hogy rendben van anyukám,ahogy szeretnéd,akkor külön ágyba alszunk....

Elmész hozzá,nem fog utánad menni,hogy ellenőrizze biztos külön alszatok-e:D

2013. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

mi nem vagyunk valami vallásosak, nagyon jól ismerik már a barátomat. szinte minden második nap együtt vagyunk. elbeszélgetnek nevetnek ők is velünk. ilyennel nincs gond.

de még midníg nem értem. ha tudja hogy vele veszítettem el a szüzességem, elmondtam neki mindent. mért nem engedi. nem azt kérem hogy költözzön hozzánk hanem hogy egyszer kétszer aludhassunk együtt.

2013. aug. 31. 13:15
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt tőle kérdezd meg,mi ezt nem tudhatjuk :/
2013. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!