Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írnátok neki hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnátok neki hogy ne legyen tolakodó, de mégis írásra késztesse és még szimpatikus is legyen?

Figyelt kérdés
Van egy manus, nagyon tetszik, bejelöltem iwiwen, de nem tudja ki vagyok. Tényleg ismeretlen, csak véletlen találtam rá. Nincs kapcsolata. Vissza is jelölt mint ismerőst. Nemrég írtam neki hogy mi van vele hogy van, elolvasta de semmi válasz. Mit írnátok neki, hogy válaszoljon? Olyasmire gondolok, hogy"rossz kedved volt hogy nem válaszoltál?" Szóval vicces mégsem tolakodó legyen, amivel esetleg elérhetem hogy írjon. Amúgy nincs kép sem bent nálam, tehát még az sem lehet hogy nem tetszek neki és ezért egyből elutasítja a beszélgetést. Légyszi ha van jó ötletetek írjátok meg és a legjobbat írom majd meg neki.És tényleg nem akarok nála tolakodni, ha arra sem ír vissza akkor hagyom.
2009. nov. 4. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont egy fotot hianyol reszedrol.Tolts fel egyet es aztan probalkozz ezzel a ,,nem valaszoltal rossz kedves volt-dumaval:)

Ha bejossz neki tuti valaszolni fog!

2009. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt rosszul írtam hogy csak látásból ismerjük egymást, úgy ismeretlen hogy még egy szót sem beszéltünk. Tehát bocsi ezt elírtam, és azért nem rakok be képet, pont miatta, hogy legyen egy kicsit titokzatos a dolog, még nem szeretném hogy tudja ki vagyok. Persze, lehet én se szívesen írogatnék olyannak akit nem látok, de mégis ezt akarom elérni:)
2009. nov. 4. 23:00
 3/4 anonim válasza:

Ahogy az első válaszadó is írta,rakjál magadról ki képet.Ha titokzatosnak akarsz tűnni,akkor egy olyan fotót rakjál ki,ahol távolról látszol,vagy esetleg ha hosszú hajad van,akkor eltakarod vele a fél arcod,így van rólad kép is és titokzatos is maradsz.Valószínű ezért nem válaszolt a leveledre.Hogy mit írhatnál neki,ami humoros és nem tolakodó?Sajnos passz...

De azért sok sikert,remélem sikerül majd felvenned vele a kapcsolatot.:)

2009. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha képet nem akarsz, akkor utalj a leveledben arra a szituációra, amikor látásból megismerkedtetek. De az is simán lehet, hogy ő azóta elfelejtett.

Ha nem tudnám, ki vagy, én írnék neked, hogy mégis ki vagy, hogy így érdeklődsz a hogylétem felől. Mondjuk vissza sem jelölnélek, ha nem ismerlek, szóval nálam itt bukik a dolog.

Kép nélkül, egyéb adatokból rájöhet, ki vagy?

A titokzatoskodás nem tudom mire jó, engem csak idegesítene.


Amúgy nemrég én is írtam egy csajnak, képünk is van, látásból is ismerjük egymást, de nem válaszolt. Ennyi, nem erőltetem.

2009. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!