Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért meglepő a lányoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meglepő a lányoknak, ha egy srác számára nem a szexuális kapcsolat létesítése az első egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez pl. rám jellemző, de azt tapasztalom, nem ez az átlag.
2011. aug. 27. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
talán a sztereotípiák miatt?? :) L23
2011. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

talán, mert mindenki azt akarja


csak van aki titkolja, van aki nem beszél róla

2011. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb fiú nem így közeledik hozzájuk....

pl. első párkapcsolatomban a srác 1 hét után akarta....

2011. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamóca.. ***** válasza:

már időben első v fontossági sorrendben? nem mindegy...

mondjuk azt sosem értettem miért kell húzni az időt, akár hónapokat együtt lenni szex nélkül... felnőtt emberek vagyunk, együtt vagyunk, vágyunk rá, akkor minek várni. persze ehhez az is hozzátartozik hogy én nem létesítek párkapcsolatot minden második szembejövővel, csak olyannal akivel tényleg akarom.

2011. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt megtaláltam a párom, voltam ki tudja hány randin. És mindenki csak "azt" akarta.

Amikor a párom egy hét után is csak a kezemet szorongatta, először azt gondoltam, nem normális, le kéne lépnem...

Aztán megértettem, hogy igen, ő szeret és tisztel. Nagyon elszégyelltem magam. Nagyon boldog vagyok, hogy rá találtam, fél év múlva kerültünk csak az ágyba. Most leszünk 10 évesek, és még mindig szeretjük egymást.

2011. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a roszfiúkat szeretik, akik ehhez szoktatták öket. Lehetöleg randi elött szexelni egyet és marad a csajnak 3% esélye a továbbjutásra. Perverzek ezek, mert ezt imádják.
2011. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert semmi nem jó nekik. Ha egy hét után már dugni akarsz az a baj, ha még egy hónap után sem akarsz, akkor meg az.
2011. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha cipőt mész venni nem szoktad felpróbálni ?
2015. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nalam igenis fontos, hogy meglegyen kozottunk a kemia es jo legyen a szexualis eletunk. Van aki kulsoleg es belsoleg is alompasi lehetne, de ha nem egyezik az izlesunk, es nem tudunk egymasra hangolodni rendesen akkor annak a kapcsolatnak nincs jovoje. A szex egy termeszetes emberi szulseglet, akar az oxigen vagy az etel. Nem szeretem azt a felfogast, hogy jutalomkent, ajandekkent agyjak a nok ha a ferfi jolviselkedett, turtoztette magat. Nem jutalomfalat. Szerintem sokan felnek is ha egyszer megtortenik, elveszitheti a varazsat a ferfi szemeben, hogy nem eg szemermes, nem elegge kereti magat. De en az ilyennel nem is kezdenek 😉


Szerencsere en mar megtalaltam a lelki tarsam, es ugyan egyejszakas kalandbol indult, de immar ot eve egyutt vagyunk egy kisfiuval az oldalunkon.


Izlesek es pofonok, de szerintem a szexnek nem kellene tabunak lennie.


26N

2016. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!