Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha nagyon szeretm de megis lekell, h moindjak rola?

Figyelt kérdés
mar lassan 9 honapja vagyunk egyutt...kimondhatatlanul nagyon szeretem..Eddig o is..par napja furcsa velem..s ma kijelentette: mar nem szeret annyira mint eddig meghat a dolgok sem mennek ugy mint eddig..kellene szakitani.. Megdobbentem..vegul abba maradtunk,h folytatjuk..nem akarom h csak azert legyen velem mert sajnal..mivel nyerhetnev missza a szerelmet? Vagy mondjak le rola? de hogy annyira szeretem ! nem tudom elkepzelni a napjaim nelule.. Ha szakitunk is mindennap fogunk talalkozni egy busszal jarunk suliba..s ez megjobban neheziti a helyzetet. Igazabol nem akarom elvesziteni..de nem akarok szanalombol kapcsolatot. sajnos a szakitas a gyengesegem lett miota beleszerettem...sosem jon ossze...nem tudom kimondani hisz szeretem sott..imadom..mit csinaljak?
2013. szept. 17. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szokmoru vagyok :(
2013. szept. 17. 21:51
 3/5 A kérdező kommentje:
en 16 o 17 :|
2013. szept. 17. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
És az kiderült, hogy melyek azok a dolgok, amik nem tetszenek neki és hogy tudtok-e rajtuk változtatni?
2013. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugy gondolom,h mar nm is akarja h megvaltozzak...sztem elege vn belolem...
2013. szept. 18. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!