Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Bele tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bele tudnék szeretni annak ellenére h külsőre egyáltalán nem jön be?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel szoktam beszélgetni, egy randink is volt már. Tudom h ő meg adná nekem mind azt amit elvárok egy fiútól, kapcsolattól. csak az a baj h külsőre egyáltalán nem jön be :S tudom h a külső nem minden de nem tudok hozzá vonzódni hogyha semmi nem tetszik rajta. Legalább egy olyan dolog lenne ami tetszene rajta akkor nem is gondolkodnék a dolgon de ez így nagyon reménytelen. Van olyan hogy idővel majd megtetszik?? Vagy ne áltassam magam és ne okozzak neki még több fájdalmat?

20L


2013. szept. 17. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj neki olyat, amitől felbátorodna, de szerintem haverkodhattok, aztán majd kialakul, vagy nem. De addig még csak véletlenül se smárolj vele, vagy tapizd, mert akkor rád tapad és utána nehezebb lenne a leválás neki, ha mégsem alakul ki vonzalom a részedről. Adj egy esélyt az ismerkedésre.
2013. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én azt akarnám hogy mondják meg hogy nem lehet semmi.

F/21

2013. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most így gondolod első benyomás ritkán változik pozitív irányba .. szerintem mond meg neki én legalább is biztos hallani szeretném hogy ne reménykedjek.
2013. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem tudok olyanhoz vonzódni, aki nem jön be külsőre. Am én is hasonló helyzetben vagyok, van egy srác, akivel nagyon jól kijövök, de a külseje taszít, de rájöttem, h ezért jobb ha csak barátok vagyunk.
2013. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is megismerkedtem egy sráccal, egyáltalán nem tetszett. Először haver, majd nagyon jó barátom lett, aztán beleszerettem, és most vele tervezem a jövőt.

A lényeg szerintem is az lenne, hogy tisztázd le vele, hogy jelenleg csak barátként tekintesz rá. Maradjatok egymás közelében, ha ez neki megfelel persze, és ki tudja, talán egyszer máshogy nézel majd rá. Ha pedig nem, akkor is neked és neki is meglesz a lehetőségetek hogy párt találjatok,

2013. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!