Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó lenne így újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lenne így újra kezdeni a kapcsolatot? 15/f

Figyelt kérdés
Facebookon sokat beszélünk, de előbe nem. Ezt mondta is a barátomnak, hogy nem érti miért nem megyek oda hozzá, és még a terveiben vagyok. Ma éjjel azt beszéltük meg a Facebookon hogyha megjott a GTA V akkor elmondom neki milyen, és akkor első órán dobnnék neki egy levelet hogy megjott és majd mondok neki valamit róla. Ez így jó..? Nagyon tetszik és nem akarom elvesziteni.. Koszi!
2013. szept. 17. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
GTA V! XD
2013. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
WTF GTA?
2013. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MrSlender:3 ***** válasza:
Teso xd elnyerted a vilag legjobb krrdezője címet xd
2013. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2#! Grand Theft Auto te árgyélus! :-D

Ezzel az indokkal akarsz neki irni, hát végül is nem rossz, de nyugodtan lehetsz konkrétabb is. Én inkább azt tanacsolom, hogy megírod a játékról a véleményed és még mellé oda írod, hogy lenne e kedve találkozni pl suli után. Szemelyesen monnd el neki mit érzel és lesz ami, csak szedd magad össze ;-)

2013. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 GrimmjoWwW ***** válasza:
igazából ha a terveiben vagy akkor mértnem fogod meg és kapod le ? ... úgyis összejönne veled... csak ennyi kellene.. nem a fölösleges duma.. :D
2013. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megerőltetem magam, és megpróbálok értelmes választ adni. :D

Amondó vagyok, hogy hagyj a francba mindenféle kertelést, egyszerűen csak menj oda hozzá mosolyogva és kérdezd meg, hogy van. :)

A tapasztalat azt mutatja, hogy a legegyszerűbb megoldások a legnagyszerűbbek. :D

2013. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!