Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lánynak nincs mondanivaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktor123456 kérdése:

Ha a lánynak nincs mondanivalója, akkor miééréért hív feeel? :-)

Figyelt kérdés

Elő-elő fordul férfiként, hogy egy telefonhívás közben arra eszmélsz, hogy fogalmad sincs, miről van szó. Elkalandozol, hogy jó lenne otthonra is egy bluetooth füles, hogy azzal felvéve, akár gépezhetnél is. De jó lenne egy hangtalan billentyűzet. Tolhatnád a hívás közben a Nidforszpidet. :-)

Ha figyelsz, akkor is van, hogy nincs tartalom.


Fiúk. Ti is tapasztaltatok ilyet? :-)

Lányok. Mi ez a késztetés a tartalom nélküli telefonhívásokra? :-)



2013. szept. 17. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem van már késő,de ezt a kérdést nem tudom értelmezni... :D
2013. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dr.Trolompár Rajmund ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, hogy nem arról van szó hogy nincs tartalom, hanem hogy akkora bunkó vagy hogy nem érdekel mit mond a lány?


Lehet jobb ha tényleg a "nidforszpid"-nél maradsz még néhány évtizedig.

2013. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak hallani akarta a hangodat?

(A sok számítógépezés rontja a koncentráció-képességet)

2013. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
exem tipikusan ilyen volt. Mivel én korlátlanul telefonálhattam, mindig megcsörgetett, ha akart valamit én meg visszahivtam. Ez napi legalább 5 alkalmat jelentett, de megesett, hogy többet. Általában negyed-, és fél óra közötti volt egy beszélgetés, általában a semmiről. Ezután kidobott, mondván, hogy sokat hivom, és nem adom meg neki a szükséges személyes teret...
2013. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Dottore:

Több lány esetén. Is észleltem, hogy ugyanaz a lemez szól. Hallottam, megjegyeztem. :-) zéró új tartalom. :-)

Ezt a jelenséget mivel tudnád magyarázni?

2013. szept. 17. 23:11
 6/14 A kérdező kommentje:

Első:

A kiegészítés egy művészi bevezetéssel indul, mely egy férfi lelkivilágát mutatja belülről, gondolatait, miközben a lány telefonon beszél vele, de új tartalom nincs a beszélgetésben. :-) Tippelhetek? Lány vagy? :-)

2013. szept. 17. 23:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányok általában késztetést éreznek arra hogy felhívjanak, mert nagyon szeret és hiányzol neki, hallani akarja a hangod, és ha nincs semmi közölnivalója akkor beszél akár fél óráig mert akkor úgy érzi veled van, ha nem is személyesen de megnyugtatja az hogy ő most épp veled beszél
2013. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Talált, süllyedt. :P

Azért értetlenkedtem, mert az, hogy elkanyarodik a beszélgetés, nem feltételezi azt, hogy céltalan volt a hívás. Magyarán az összefüggés nem feltétlen volt egyértelmű, de értem már, hova szerettél volna kilyukadni. :D

Amúgy, mint lány, úgy gondolom, elég egyszerű a dolog magyarázat: a nők zöme szeret beszélni. És az, ami a pasiknak "semmi", érdektelen fecsegés, lehet, hogy az illető hölgynek fontos. :)

2013. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mert hallani akarja a hangodat. Tudni akarja, mit csinálsz. Érezni akarja a törődést...


A nem kívánt törlendő.

2013. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dr.Trolompár Rajmund ***** válasza:
Nem vagy biztos benne hogy lehet hogy a lánynak fontos, de téged szimplán nem érdekel? Tudsz példát mondani egy ilyen beszélgetésre?
2013. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!