Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lánynak nincs mondanivaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktor123456 kérdése:

Ha a lánynak nincs mondanivalója, akkor miééréért hív feeel? :-)

Figyelt kérdés

Elő-elő fordul férfiként, hogy egy telefonhívás közben arra eszmélsz, hogy fogalmad sincs, miről van szó. Elkalandozol, hogy jó lenne otthonra is egy bluetooth füles, hogy azzal felvéve, akár gépezhetnél is. De jó lenne egy hangtalan billentyűzet. Tolhatnád a hívás közben a Nidforszpidet. :-)

Ha figyelsz, akkor is van, hogy nincs tartalom.


Fiúk. Ti is tapasztaltatok ilyet? :-)

Lányok. Mi ez a késztetés a tartalom nélküli telefonhívásokra? :-)



2013. szept. 17. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
know that feeel?
2013. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de tapasztaltam ilyet a barátnőimnél, hívnak, nincs semmi, hallgatunk mind a ketten, vagy mond egy-egy semmiséget. Vagy beszél hátra valakinek, megint nekem odalök valamit. Én meg várom, hogy mi van??? Ha akarsz valamit akkor mondd, de ha nincs mit, akkor tegyük le.

Bár én csak kívülről vagyok nő, mert se telefonálni nem szeretek (csak okkal, ha van mondandóm), se ruhát vásárolni, a romantikus filmeket sem bírom.

2013. szept. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
# 12 <3
2013. szept. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#10: példa.

Elég gyakran azt hallgatni, hogy van egy probléma, a probléma persze nem oldódik meg, mert nincs egy kumma lépés se téve a megoldásért.

Azaz céltalan panaszkodás.


#12: de szép hozzáállás. :-)

2013. nov. 5. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!