Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utal, ha honapokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, ha honapokkal a szakitas utan keres a pasi?

Figyelt kérdés

4,5 eves kapcsolat utan minden kapcsolatot megszakitott velem, aztan honapokkal kesobb megis irt nekem. Ugy beszelgettunk mint a regi baratok. Neki elvileg friss kapcsolata van.


Miert kezdemenyezett beszelgetest?


2013. szept. 18. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
pasik ilyenek. szakítás után eltelik egy kis idő és kezdik visszasírni a megszokott kényelmet, stb.
2013. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl mert több hónap után jön rá, hogy egy ritkán használt tárgya még nálad van, és azt szeretné visszakapni (igen, ez velem történt meg: )
2013. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerencsere nalam mar nincsen semmilyen cucca!:)
2013. szept. 18. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem valtotta be a hozzafuzott remenyeket az uj kapcsolat. Esetleg veled jobb volt a szex, vagy mas szempontbol hianyol.
2013. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg az is lehet, hogy az uj kapcsolata ingatag, es neha visszamenne hozzad, de utana megint jol lesznek esd akkor megint kuka lennel. vigyazz vele :-)
2013. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem te vagy kulonleges, hanem az exed egy tipkus àtlagos pasi. bocsi.
2013. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy úgy gondolja, hogy most már barátként tudtok nézni egymásra, és már egyikőtöknek sem fáj.
2013. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem vitte el a cuccait? ;)
2013. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:

Nálam az exbarátnőm játszotta ezt el a szakításunk után fél évvel (3 évig voltunk együtt és ő szakított), nyilván neki sem minden ok az új kapcsolatával, a különbség annyi, hogy én nem álltam le vele beszélgetni, hanem finoman lekoptattam a rákba.

26F

2013. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!