Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban pasik véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban pasik véleményét kérném. Lány vagyok, csúnyák a fogaim, merjek odamenni most, vagy majd ha felkerült a fogszabályzóm? (többi lent)

Figyelt kérdés

A sztori röviden így hangzik:

17 éves lány vagyok.Van 1 fiú,akivel 1x találkoztam,de nem beszéltünk.Kiderült,hogy abba a gimibe jár,ahová én.

Azt tudom,hogy tetszek neki(hosszú sztori),viszont mivel még nem beszéltünk,így nem látta a fogaim,és ez a gond.

Felül a középső fogam kicsit előrébb van,mint a többi és kicsit alul is torlódva vannak a fogaim.Valamikor október-november között felkerül a fogszabályzóm.Mindenképp szeretném tudtára adni,h nekem is "bejön",de nem tudom,hogy merjek-e így odamenni,vagy inkább várjam meg a fogszabályzót?Nem akarom elszúrni a dolgot,mert bár majdnem 1 idősek vagyunk,de ő még 2 osztállyal alattam van(én 1 évvel hamarabb kezdtem a sulit),nekem meg ugye ez az utolsó évem,és szeretnék esélyt adni a dolognak(sokat nem veszíthetek). Azért is aggódok emiatt,mert bár elég normális s rác,a baráti körében a lányok tipikus "plázacicák" akik mellett én feszélyezve érzem magam pont emiatt a hibám miatt.

Titeket nagyon zavarna?Vagy ha látjátok a fogszabályzót akkor nem zavar annyira?Vagy attól még ugyan úgy undorít titeket?Bármilyen (értelmes) véleményre nyitott vagyok. Ha lehet írjátok meg a korotokat. :)



2013. szept. 17. 18:17
 1/6 PureNameless ***** válasza:
Hát ha nem kirohadva van akkor nincs is baj.
2013. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor több az önbizalmad.Viszont érzem,hogyha felkerül akkor meg azért nem mernél:/
2013. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Remélem,ha felkerül,több önbizalmam lesz. :/

Az arcom állítólag szép,az alakommal sincs baj,de a fogaim miatt az önbizalmam 0,de tényleg nagyon szeretném,ha összejönne ez a dolog.

Egyébként szép fehérek,csak elég csúnyán állnak. :/

Köszönöm a gyors válaszokat. :)

2013. szept. 17. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó szerintem tök cuki :D akko menj oda amikor úgy érzed
2013. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyi. Nekem nem nőtt ki két fogam. Nem is fog. Tudod nincs csirája. (Az az amiből kinő a fog.)

Még is van egy pasim.Nem kutya a srác. Szóval beszélj vele mihamarabb. Viszont a baráti körben a plázacicák talán azt jelenti hogy ilyennek szeretne. So nem tudom.

2013. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz, főleg hogy azon vagy, hogy rendbe tetesd.
2013. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!