Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti az ilyen dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti az ilyen dolgokat nem beszélitek/beszélnétek meg a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Mostanában arra lettem figyelmes, hogy elég sok programot szervez a barátjával/barátaival, pl minden hétvégén kocsmázás, ő mondta, hogy elmehetnek majd egy nap sütni, stb .Oké, szeret a barátaival lenni, engem meg lát suliban, ezzel semmi bajom nincs, hanem, hogy mindenből kihagyna és nem érdekli én mit gondolok. A legjobban az fájt, amikor mellette álltam, és az egyik barátjával elkezdte beszélni a szilvesztert, hogy hol és mit kéne csinálni, engem meg sem kérdezett. Vagy nem így szokás egy párkapcsolatban? Lehet magától értetődőnek veszi, hogy én is oda mennék, ahova ő? Vagy nem tudom, miért nem kérdez.Amúgy meg eléggé csendes és visszahúzódó lány vagyok.

Az esett a legrosszabbul, mikor nekem kijelentette, hogy hétvégén nem jöhet már hozzám, mert lefoglalja a tanulás(25kmt)de persze inni van idő mindig?

Ti mit gondoltok? Nem jogosan esett rosszul ez?Első kapcsolatom. Ti ezeket megbeszélitek?

17L


2013. szept. 18. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
leszar téged, azért vagy neki, hogy legyen valakije
2013. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyrészről tanuld meg kinyitni a szádat, ha akarsz valamit. Másrészről szerintem nem; csak hát úgy érezheted, több időt kéne rád szakítania, és tudod, ez a haverok idejéből vonódik le. Harmadrészről az is esélyes, hogy egy tapló. Passz, csak taperolok a sötétben. Miért nem beszélsz erről Vele?
2013. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jogos. Amit ketten csináltok, abba már legyen beleszólásod. Amit meg egyedül csinálok, azt mondjuk nem beszélném meg veled max szólok, de ez már inkább elhanyagolás, bár nem tudom mennyire gyakori ez a találkozók lemondása hasonló.


Oké hogy csendes lány vagy, de ez elvárható, még akkor is ha csak sima barátok lennétek. Ez annyira alapvető. Nyisd ki a pici szád és beszéld meg vele.

2013. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem, nincsen olyanom
2013. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még barátom..vagyis volt de csak ilyen 3 napos. Szerintem elég bunkóság hogy előtted mondja el hogy kikkel lesz szilveszterkor. Ezen a csodás ünnepen nem veled kéne lennie? Kérdezd meg tőle hogy ez most hogy gondolja ... stb. Ha neki fontosabbak a barátai mint a barátnője akkor ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van.
2013. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, ha valami nem tetszik, azt megszokás mondani a másiknak és igyekezni megoldást találni rá, h mindkét félnek jó legyen.. Én a barátommal másfél éve vagyok együtt, de még ilyenkor is mindig megkérdezi, h én is megyek-e vele... Szóval ez ilyen "illik" dolog! A másik verzió, h lehet a barátod azért nem hív téged ide-oda mert jobban szeret "ellenőrzés" nélkül bulizni vagy olyan alapon, h "Amit a szem nem lát, az a szívnek nem fáj!". De nem akarlak megijeszteni!!! Jobb ha inkább leülsz vele és megbeszélitek, ha tényleg komoly kapcsolatnak gondolod, mert eddig nem úgy tűnik!:)
2013. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsit érettebb vagy egy párkapcsolathoz, mint ő.. Valószínűleg ez lehet a válasz. Próbáld megbeszélni vele. Az első kapcsolat talán a legnehezebb. Olyankor még nincs meg az a kommunikációs rutin :)
2013. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam már neki, hogy úgy érzem, hogy kicsit már lesza*r meg csak úgy megszokott maga mellett, de nem látok változást. Ha a barátaival van (szünetben mikor mi is együtt) akkor is csak rájuk figyel, nekem még néha egy-egy puszi, ha észreveszi, hogy ottvagyok mellette...
2013. szept. 18. 15:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor a bunkó kategória... :) Inkább hagyd ott a fenébe és keress olyat, aki jobban megbecsül!
2013. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy újabb példa arra,hogy a bunkó pasik kellenek a csajoknak.
2013. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!