Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti az ilyen dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti az ilyen dolgokat nem beszélitek/beszélnétek meg a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Mostanában arra lettem figyelmes, hogy elég sok programot szervez a barátjával/barátaival, pl minden hétvégén kocsmázás, ő mondta, hogy elmehetnek majd egy nap sütni, stb .Oké, szeret a barátaival lenni, engem meg lát suliban, ezzel semmi bajom nincs, hanem, hogy mindenből kihagyna és nem érdekli én mit gondolok. A legjobban az fájt, amikor mellette álltam, és az egyik barátjával elkezdte beszélni a szilvesztert, hogy hol és mit kéne csinálni, engem meg sem kérdezett. Vagy nem így szokás egy párkapcsolatban? Lehet magától értetődőnek veszi, hogy én is oda mennék, ahova ő? Vagy nem tudom, miért nem kérdez.Amúgy meg eléggé csendes és visszahúzódó lány vagyok.

Az esett a legrosszabbul, mikor nekem kijelentette, hogy hétvégén nem jöhet már hozzám, mert lefoglalja a tanulás(25kmt)de persze inni van idő mindig?

Ti mit gondoltok? Nem jogosan esett rosszul ez?Első kapcsolatom. Ti ezeket megbeszélitek?

17L


2013. szept. 18. 15:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

7. hát lehet, de eddig is elmondtam. Csak ezt nem olyan konkrétan, hogy 'hé, miért nem kérdezed meg a véleményem' hanem hogy úgy érzem, nem vagyok már olyan fontos neki, és már nem érdeklem úgy, mint az elején.


Ezért érdekelt, hogy más párkapcsolatban ez hogy van,és hogy tényleg meg kellett volna kérdeznie.?

2013. szept. 18. 15:38
 12/16 A kérdező kommentje:
Már kezdtem belenyugodni, hogy ennek így kell lennie, és így a helyes...mert ahogy egyre többet vagyunk együtt a barátaival, akkor veszem észre, hogy néha teljesen 'lesza*r' mert mikor csak ketten, akkor nagyon figyelmes volt...úgylátszik idővel meglátom az igazi énjét?
2013. szept. 18. 15:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen fazonok csak addig kedvesek míg a prédát levadásszák, aztán már nem olyan érdekes a dolog! Egészen nyilvánvaló, h csak azért van veled, h legyen barátnője. Nálunk ilyen nincs, h ha a haverokkal van, akkor engem leszar. Ugyan úgy velem is kommunikál,szeretget, sőt még velem és a kapcsolatunkkal is dicsekszik! Szóval.. :)
2013. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:'(
2013. szept. 18. 15:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja.

Szal dobd ki.

2013. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk se volt soha,hogy nem kérdezett meg. Olyan igen, hogy alapvetőnek tartotta hogy ha azt mondta megy, akkor úgy értette megyünk:D de ezt hamar tisztáztuk.


szerintem keress olyan pasit aki törődik veled, mert ez a gyerek, ez nagyon nem !!!


dobd ki.

2013. szept. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!