Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ne fuss olyan szekér után. "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ne fuss olyan szekér után. " Igaz ez az én esetemben is pozitív visszajelzés után?

Figyelt kérdés
Van egy srác,eleinte sokat szemeztünk, én is néztem sokáig, ő is engem, aztán köszönő viszonyba lettünk (ő kezdett el köszöngetni). Aztán e-mailt írtam neki (nem nyomulós szöveget). Most jutottam gép elé, és látom nem válaszolt. Ennek már vagy két hete. Email címét nem tőle tudom. Barátnő nincs. Most akkor ez az az eset hogy ez a "szekér" nem vesz fel és ne fussak utána vagyis ne írjak, vagy már félig felvett azzal hogy ő köszönt előre és ő is nézett és próbálkozzak még valamit írni neki, de mit? Biztos elolvasta mert visszaigazolás is érkezett róla. Szóval megbántani, nyomulni nem akarok. De valamivel mégis próbálkozhatnék? Mit írnátok ti ha írnátok.
2009. nov. 5. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kérdés volt a leveledben és nem válaszolt, akkor nem akar semmit tőled, és azért nem írt. Ha nem volt mire válaszolni, mert csak leírtál neki valamit, akkor meg azért nem írt. ha ismered élőben miért e-mailt írsz neki?! ezt sem értem... ilyen lett a világ? az ember ismer valakit személyesen, és emailt ír neki? miért nem személyesen mondod el neki a dolgokat? beszélgess vele... 23F
2009. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért emailt, mert a munkahelyén látom csak viszont én nem ott dolgozom, csak ügyet intézni megyek, és állandóan elfoglalt, nem tudok úgy közelebb kerülni hozzá. Folyton jön megy, vagy vannak nála. Én nem vagyok éppen a híve hogy a lány kezdeményezzen, de mégis azt hittem, hogy ha már ő köszönt meg mosolygott előre akkor talán mégis ha nem személyesen de így elindíthatnék valami kommunikációt. A többi emberre nem is köszön csak nekem. Amúgy kérdés volt a levelemben.
2009. nov. 5. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Sz.tem sem akar tőled semmit. Felejtős -...-
2009. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretett volna valamit akkor már jelezte volna.
2009. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!