Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom öngyilkos akar lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom öngyilkos akar lenni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a családja lelki terroban tartja őt, kihasználják és semmibe veszik.Ahol tudnak kereszbe tesznek neki pl ha találkozni akarunk hétvégén akkor szerveznek vm programot amire kötelező elmennie.

Elég érzékeny. 2 honapja vagyunk együtt és már több éve igy él. 1x már megprobált öngyilkos lenni évekkel ezelött...korhazban ébredt. MEgint előjött neki. Ő tőlem 100Km-re lakik. Mindketten végzősö vagyunk közép iskolában . én 19 ő 18(én 5 évfolyamosba jarok)

Csak hétvégén tudunk találkozni HA tudunk.

Mar elöjött neki parszr ez és azt mondja mindig, hogy :

"Ha tehetnem megmuttnam mit erzek miert valasztanam a konyebbet "

Ezt irta legutobb :/

Tanácstalan vagyok.

Ami legjobban elszomorit hogy nem látja értelmét tovább élni. Ugy érzem nincs olyan dolog szamara ami miatt elni akarna. Ami legjobban faj az pedig h nincs olyan személy(még én se :S) aki ért élne.

Nincs ötletem mit tehetnék.



2013. szept. 18. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért én azt tisztáznám vele a helyedben, hogy van egy ember, aki szereti őt (te), és mondjuk akiért érdemes lenne...


Nemsokára kikerül a családjából. /ha nagyon akarna, már most is megoldaná/


Onnantól fogva meg úgy alakítja az életét, ahogy akarja....

2013. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a 18 éves magatehetetlen párodat. Én semmi szín alatt nem kötném az életemet egy olyan emberhez, aki a problémák megoldása helyett az öngyilkosságot választaná. Téged is óva intenélek tőle. Mi van. ha már hosszabb együttélés és gyerek után jön egy nehéz probléma? Akkor lenne öngyilkos? Mi lenne veletek?
2013. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Már többször probált vele mszakitani, azért h ne hagyjon hatra és ne érezzem amgam rosszul. Azért akart szakitani h véget vessen az életének. Tehát nem érzem zsarolásnak. Többször probálkoott vele. Tudom mit tenne ha hagynam elmenni. Azzal a büntudattal meg szörnyű lenne élnem
2013. szept. 18. 21:39
 14/19 A kérdező kommentje:

Igazábol azt már elértem h ne tegye meg, viszont elég gyakran előjön. Ezért is akart velem szakitani többször h megtehesse és ne hagyjon hatra engem.

De rohadst szar érzés h ink öngyilkos akar lenni mint h éljen tovább és velem legyen. Értéktelennek érzem magam emiatt, de nem számit nekem az szamit h ne legyen baja...

2013. szept. 18. 21:43
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
komolyan mondom meg se érdemel téged.. ha nekem lenne olyan barátnőm aki törődik velem stb mellettem áll eszembe se jutna a büdös életbe öngyilkosnak lenni mert akkor már lenne egy élő oka annak hogy éljek.
2013. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

szomorú, hogy valaki így szeret egy olyan embert, aki szinte sz.rba sem veszi... :(


Pszichológus! Itt te nem tudsz már segíteni.

2013. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van h nem érdemel meg, de én ugy érzem mégis ő kell nekem.

Eddig megszámoltam 68 csaj volt az akivel pofára estem. Nem nem elutasitottak, rendesen jartunk par honapig, és mikkor jobban megismert volnahirtelen tul sok lettem, hirtelen nem én ettem az akire vágyik. Több honap után is elintztek egyesek 1 sms-el v 1-2 mondattal.

Ő viszont ahogy megismert egyre jobban kötödött hozzám és nem menekült. Ő volt az egyetlen aki meglátta bennem azt amit sokan mások nem vétek felfedezni. Azt mondta többet érek mint barmelyik masik pasi és h jobbat érdemlek nála.

Kitartottam melette és tudom h szeret ő is. Viszont ritkan tudunk találkozni a családja miatt... Amikor velem van majd kiugrik a böréböl annyira örül, de amikor nem vagyok vele akkor elöjön elég gyakran nala ésdepis lesz :S

Tenni akarok érte valamit h ne éreze magát ugy ahogy most. Lelki terroban tartjak kiahsználják. Ezt nem ő panaszolta én vettem észre aztán mikor rákérdeztem csak megerösitett benne.

Mindnenap beszélgetek vele telefonon suli utan azonnal felhivom v ő ha ő hamarabb végez. Aztán otthon skypolunk és v irogatunk. Probálok ra forditani több időt. Amikor megyek hozzá mindigviszek vm aproságot. NEm tudom mit tehetnék még :S

Amugy én 19/F vagyok.

2013. szept. 18. 22:16
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha érted se akar élni akkor elég önző liba , már sorry...
2013. szept. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
dögöljetek meg mindahyányan vagytok bázzm*g
2013. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!