Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lehet esedékes ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet esedékes ebben a hónapban h a barátnőmnek menstruációs napjai legyenek?

Figyelt kérdés
Tudom biztosan h múlt hónap 9,10,11-én azok a napok voltak. Viszont nem tudom h előtte v utánna volt még a következő két nap.(vagy ha volt e egyáltalán még 2 nap) Szeretném tudni h e hónapban mien napokon esedékes h azok a napjai legyenek ? ( ha számit akkor a barátnőm 19 éves)
2009. nov. 5. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
:D
2009. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szed fogamzásgátló tabit? ha igen akkor azt 21 napig kell szednie. 7 napos a szünet és a 8-ik napon kell az új levelet (21) szednie. Így könnyű kiszámolni. De ha nem szed akkor átlagosan 28 nappal kell számolni. De ez egyénenként változó.Kérdezd meg tőle mikor kell neki megjönnie.
2009. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja s még egy dolog biztos amit biztosan tudok Júliusi hónapban 14én kezdődött. Fogalmam sincs h h kell ezt kiszámolni azért tettem fel a kérdést :P
2009. nov. 5. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2009. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mert nem szeret velem iesmiről besz:P asszem úgy érzi h kínos neki iesmirő besz előttem :P
2009. nov. 5. 12:48
 6/9 anonim válasza:

vagy ma vagy holnapra várható

:D

de kérdezd már meg tőle!! az egyszerűbb....:D

2009. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig egy kapcsolatban ez természetes, legalábbis nálunk az. Mióta vagytok együtt?
2009. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem....ha 28 napos ciklusokkal számlunk, akkor november 24.-e körül várható a következő menzesze..:D
2009. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kisfiam? Nem ismered a menstruációs ciklust? Milyen szó az hogy besz? Egyre több az idióta...
2009. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!