Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülök ti mit szóltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülök ti mit szóltok, ha a gyerekeidnek roma származású párja van vagy volt?

Figyelt kérdés
Hogy fogadtátok el? Mit szóltok hozzá? Meséljetek! Kort és nemet írjatok!
2013. szept. 19. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elbeszélgetnék vele, mint férfi a férfival és ha komolyak a szándékai, akkor egy baráti sörözés után meghívnám őt egy Jobbik pártgyűlésre, hogy elvegyülhessünk a tömegben. Persze a tömeg olykor veszélyes tud lenni. Néha baleset éri az embert, de aki férfi a talpán és elég rátermett, hogy kiérdemelje a lányom kezét, annak nem jelenthet problémát pár dühös kopasz. Máskülönben hogyan lenne képes az én drága virágszálamat megvédeni? :)
2013. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukám az égből is leesne!
2013. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az attól függ milyen romáról van szó. ha a tanulni és dolgozni akaró fajtáról aki jó családból származik, nem lop, nem csal, mindent elkövet hogy a társadalom teljes jogú tagja legyen akkor nem lenne vele problémám. ha a másik fajta lenne akkor annak nem örülnék. elküldeném az #1 válaszolóval jobbik gyűlésre :D :D
2013. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És, ha magyar párja volna a gyereknek akkor mi van? Magyar: lop, verekszik, nem tanul, nem akar dolgozni, link, drogos! Akkor elnézőbbek vagytok mert ő épp magyar? Lehet gondolkodni!
2013. szept. 19. 14:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Anyukám akkor is leesne!
2013. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező,a roma és a Magyar nem egy faj!Mindenki keresse me a saját fajtájából való társat!Az oroszlán sem keveredik a majommal!!!
2013. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem. akkor sem lennék elnézőbb ha magyar lenne és ilyen lenne. csak sajnos a romák között sok az ilyen és kevés a dolgozni akaró...
2013. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Felteszem még egyszer a kérdést szerintem, mert kezdünk eltávolodni a rasszizmus felé!


Szülök ti mit szóltok, ha a gyerekeidnek roma származású párja van vagy volt?

Hogy fogadtátok el? Mit szóltok hozzá? Meséljetek! Kort és nemet írjatok!

2013. szept. 19. 14:54
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kíváncsi a fajokra se az oroszlánokra meg az ocsárolásra stb...


Ki mit tenne, ki, hogy fogadta el roma párt?

2013. szept. 19. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!


A magyarokat is szűröm. Nem egy bájgúnárt rúgtam már s..gbe, akinek már a szemeiből látszott, hogy csak azt akarja. De van két hatalmas nagy különbség.


1. Ezek a srácok nem kérdezik meg utána, hogy "azért, mert én fehér, bájgúnár, vagyok azért?"


2. Nincs államilag az adófizetők pénzéből fenntartott Bájgúnár-önkormányzat, ahova mehet panaszkodni.


És a bónusz: Amikor már a tizediket hajítom ki sem néznek rám furcsán a szomszédok és a környezetem, hogy rasszista vagyok-e.

2013. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!