Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a párom szex közbe semmit nem mond nekem?

Figyelt kérdés
Soha nem mondja közben,hogy szeretlek. Ha én mondom akkor le pisszeg,hogy csönd. Vagy néha oda vágja hogy én is. Rá kérdeztem mért,és közölte,mert olyankor nem beszélgetni kell. Ha meg a nevét mondom közbe akkor meg kérdezi mi baj.
2013. szept. 20. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
valszeg nem szerelmes beléd
2013. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó néhány évig éltem kapcsolatokban, a mostani már lassan 8 éve tart. És az összes kapcsolatomban szerelmes voltam. De azt, hogy szeretlek, soha nem mondtam szex közben! Én nem szeretek szex közben beszélgetni. Én sem szeretem a szavakat, max. ha nagyon benne vagyok a dolgokban, akkor kicsúszik, hogy ez vagy az nagyon jól esik, de ennyi.

Valaki így csinál, van aki pedig úgy szex közben. Ne akard a saját képedre formálni őt. Ha nem szeret szex közben beszélni, akkor fogadd el. Ha te mondod közben, akkor mondjad. De ha ő nem reagál rá, akkor meg hagyni kell és nem várni.

2013. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én se beszélek szex közben, max lihegek


25/F

2013. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kolosszus22 ***** válasza:
Pff...elég fura vagy, eszembe nem jutna szex közben is "szeretlek" szövegeket eleregetni, amúgy sem mondom sűrűn, mert ennek súlya van. Szex közben nem igazán beszélek vagy ha néha igen, akkor inkább malacságokat mondd az ember. Kicsit rózsaszín világban élsz te kérdező.
2013. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
első kommentáló ha nem szeretne valószínűleg nem lennénk 1 év 4 hónapja együtt és nem lennék eljegyezve se. második,és harmadik kommentáló köszi a válaszokat akkor rá hagyom. Csak néha jól esne ha ki nyögne közbe egy szeretleket : D
2013. szept. 20. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:

kérdező, a szeretlek az csak egy szó


ha a szemedbe néz, megcsókol és azt akarja, hogy te jól érezd magad azt úgyis észreveszed és érzed, hogy szeret

2013. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentáló te élsz furcsa világba, hisz akik szeretik egymást azok szoktak ilyet mondani(mert valóban súlya van ennek a szónak) még pedig az,hogy hé nem csak meg b*szlak. mint ahogy valószínűleg te csinálod. A válaszodból ítélve. : D komolyan minek ilyen választ adnod. Ha nem tetszik amit kérdezek,ne válaszolj. : D
2013. szept. 20. 10:27
 8/11 anonim ***** válasza:
mert a feladatra koncentrál, és nincs ideje dumálni :)
2013. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a utolsó kommentálom a 4esnek szól.
2013. szept. 20. 10:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Mi a barátommal kiszoktuk mondani, de nem minden egyes alkalommal csak néha-néha. És amúgy általában ő mondja először (fiú). Szóval lehet hogy egyszer ő is kinyögi. :) De ha nem beszél akkor inkább hagyd, nehogy ezen menjen tönkre a kapcsolatotok. Sok sikert! :)
2013. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!