Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes lett tőlem a nálam 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett tőlem a nálam 12 évvel idősebb 2 gyermekes családos férjes szeretőm, meg akarja tartani, hogy megfogjon, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdtem viszonyba egy nálam 12 évvel érettebb családos nővel. (a férjével már régóta csak papíron voltak együtt , a közös anyagiak és a 2 kisgyerek miatt) Egyből bele szerettem, gyönyörű szép nő, 8 évet simán letagadhatna. Ő is szerelmes lett belém. Gondoltam nem lehet ebből a kapcsolatból semmi probléma ment minden szépen, jól elvoltunk. Most 2 hete bejelentette, hogy terhes tőlem, és ha elhagyom, akkor is meg fogja tartani. (A férjével most válnak el véglegesen) Elmagyaráztam neki szépen, hogy annak ellenére, hogy szeretem, nekem nem Ő az igazi, és nem egy nálam 12 évvel idősebb 2 kisgyermekes anyával képzelem el az életemet. Ezt ő nem érti meg. Szerinte az Ő számára én vagyok az igaz. És gyereket kell, hogy szüljön nekem. Mióta bejelentette ezt a műsort az óta 7kg fogytam, alig eszek és csak Xanaxal tudok elaludni, idegroncs vagyok. Totál ki vagyok készülve. Hát még, ha valóban megtartja. Volt már valaki hasonló helyzetben, vagy ismerőse? Mi történt vele? Hogyan fogok ezek utána egy kisgyerekesként normálist korombéli csajt találni? Nagyon meg fogja nehezíteni a párkeresésemet?
2013. szept. 20. 11:51
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Védekezni kellett volna. Innen már csak rajta múlik az életed.
2013. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
28 éves leszek hamarosan.
2013. szept. 20. 11:54
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondaná a bunkó, hogy edd meg, amit főztél


Én viszont szimplán nem értem, hogy mi a gond azzal, hogy apa leszel. Főleg, hogy a gyereked anyja egy szép nő, aki szeret téged. Mi a gond az apasággal?

2013. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Nem néztem volna ki belőle, hogy ezt foglya csinálni velem.

Okos értelmes intelligens nő.

2013. szept. 20. 11:56
 6/53 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem szégyellted megcsinálni a gyermeket, ne szégyelld felnevelni sem.
2013. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nekem nem Ő az igaz. Nem vele akarom leélni az életemet.
2013. szept. 20. 11:57
 8/53 anonim ***** válasza:
69%

Te is meggondolod, h legközelebb mikor fekszel le valakivel gumi nélkül. Azt gondoltad szed tablettát? Ha így tudtad, akkor nem volt szép a nőtől, h becsapott.

Én nem maradnék vele. Ez van. Fizeted a tartásdíjat, látogatod a gyereket, attól még lehet magánéleted és új partnered, csak vigyázz nehogy a gyerek anyja kihasználjon. Ne ugorj mindenre, ha egyet füttyent.

40/N

2013. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem örülsz a gyerekednek?

Nem értem mi ez a gyerekekkel szembeni ellenszenv a pasikban!

Izélni jó volt de így már nem kell?

2013. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Miért nem örülsz a gyerekednek? MERT NEM TŐLE AKAROK GYEREKET!!!!!!!!!!!
2013. szept. 20. 12:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!