Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy huszonéves lány maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves lány maximum mennyi korkülönbséget tudna elviselni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Természetesen a férfi javára ... :)
2013. szept. 20. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem max 15 évet.
2013. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én a maximum 15 évet azért kicsit soknak tartom. :) Szerintem inkább olyan 10-12. :)
2013. szept. 20. 13:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ szerintem, hogy melyikhez van közelebb, a húszhoz vagy a harminchoz.:) Én 21 vagyok, olyan 27-28 éves férfit még el tudnék képzelni magam mellé, a barátom is 26 éves. Lehet, hogy ha úgy hozná az élet, idősebbel is bevállalnám a dolgot, de így elvben eddig mennék el. Viszont szerintem 25 fölött már akár a 10 év korkülönbség is simán belefér, vagy a kicsivel több is.
2013. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok,5 év plussz fér bele.

20 évesen is 5 év plussz mondtam.

2013. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ASOT ***** válasza:

Hát itt most akár háborút is ki lehetne robbantani :)


Van aki azért a bizonyos jólétért bármennyit.


De van a normális aki reálisan gondolkodik. Azzal a megközelítőleg 10 évvel.

2013. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor elárulom nektek, hogy miért kérdeztem ezt: én 25 éves nő vagyok, a párom pedig 36 éves. A korkülönbség soha nem jelentett köztünk problémát, bár tény, hogy a 11 év korkülönbség az ő javára egyet jelent azzal, hogy 11 évvel többet élt nálam, vagyis ennyivel több élettapasztalattal rendelkezik, mint én. Viszont ennek inkább örülök, hiszen jó, hogy egy nő társa tapasztalt. És előtte még soha nem találkoztam ilyen komoly gondolkodású férfival.
2013. szept. 20. 14:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Oda írtam, hogy max, 15. Szövegértés 1-es.
2013. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"És előtte még soha nem találkoztam ilyen komoly gondolkodású férfival."


Mert nem ismersz engem.

2013. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ASOT ***** válasza:
20%

Jujj istenem! Ez borzasztó!

Még sosem találkoztál érett veled egykorúval?

Hát hol élsz te drága?


De úgy gondolom alapból nem is kezdtél veled egykorúval mert ugymond megvolt az ítélet már benned.

2013. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha fizikailag vonz az illető, akkor igazából bármennyit, mert a korkülönbség engem nem zavar (ha én vagyok az idősebb, akkor sem, feltéve, hogy a pasi nem úgy viselkedik, mint egy 15 éves kislány, ami azért 25 év alatti pasiknál ritka). De azért nyilván nem egy falusi 45 éves papára fogok ráizgulni, de vannak jól kinéző ötvenesek, na.

Egyébként én a 28-30 körülieket szeretem a legjobban.

22L

2013. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!