Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti maximum hány évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti maximum hány évvel fiatalabb pasival randiznátok?

Figyelt kérdés
És miért?
2013. aug. 16. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jelen pillanatban 0.

Azért,mert az én korosztályomban még 1 év is sok és gyereknek tűnnek mellettem a 15 éves pasik:D

Aztán később talán 2-3 év.

16/L

2013. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semennyivel. Jobban szeretem, ha a párom idősebb nálam.
2013. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon max 1 év de inkább idősebbekkel!
2013. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy nálam fiatalabbal randizzak. Kipróbáltam már, múlt évben egyszer, kb 2 hétig "jártam" egy nálam 3 évvel fiatalabbal. Sose tudtam rá úgy tekinteni, mint azokra, akik nálam idősebbek- még ha csak fél évvel is, de idősebb legyen az, akivel járok.


20/l

2013. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem randizok fiatalabbakkal, az idősebbeket szeretem.


22l

2013. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
hát ti hülyék vagytok mi a baj egy fiatalabbal?
2013. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszik, hogy ők korábban érnek, de ez nem így van...:)
2013. aug. 16. 10:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor én vagyok a kivétel, én meg csak a fiatalabbakat preferálom. Barátom is 1 évvel fiatalabb nálam.

(Én 25 leszek)

2013. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem is zavar, ha fiatalabb. De ez nem az miatt van, hogy meg vagyok győződve róla, hogy éretlenek hozzám képest. Ez inkább ilyen "presztízskérdés" a lányoknál, és nemcsak nekem, ebben biztos vagyok. Ez a hagyományokból is fakad szerintem. 19/L
2013. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer jártam egy nálam fél évvel fiatalabb fiúval (fél éve szakítottunk, én voltam 19, ő 18,5) De soha többet... :) Anyja voltam barátnője helyett.


A mostani párommal meg 14 év van köztünk.


Szerintem a fiatalabbakkal ne nagyon kezdjen ki egy lány sem, de ha idősebbel, akkor jó max. 5 év. (És még én beszélek? xD )

2013. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!