Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyes?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és van egy fiú az osztályban, akibe a barátnőm szerelmes, bár a fiú megmondta neki, hogy neki más tetszik, szóval nem jöhetnek össze, de a lány ennek ellenére is bele van teljesen zúgva.

És az van, hogy a gyerek nagy valószínűséggel belém szerelmes, mert reggelente együtt jövünk suliba, olyankor végigdumálja nekem az utat, meg hát látványosan nyomul rám, és kicsit nekem is tetszik, de nem akarok vele összejönni, mert azzal megbántanám a barátnőmet is..

Bár tény, hogy elég jó fej, meg el tudnám vele képzelni, hogy járjunk...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés? Jöjjek össze vele, de akkor elveszítem az egyik legjobb barátnőmet, vagy ne foglalkozzak vele, és törjem össze a szívét?


2013. szept. 20. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Törd össze a szívét.
2013. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira bejön neked a fiú,akkor beszéld meg a barátnőddel.
2013. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés h van annyira jó barátnőd, hogy feláldozz érte egy potenciális pasizást.


Vagy lesz-e annyira jó a pasizás, hogy feláldozd érte a barátságot.


Szerintem te tudod a választ.

2013. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sablon szoveggel jovok halgass a szivedre... vagy a baratnod vagy a pasi:/
2013. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!