Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most ilyenkor mi lenne a helyes út?

Figyelt kérdés

Bármilyen, öltetett javaslatot meghallgatok.. !!!


Van három lány, aki másik középsuliba jár mint én.

Az van, hogy van egy "kisebbségi", de normális csaj, aki nagyon nyomul rám, meg mondja hogy bejövök neki meg stb.

Nekem ő nem jön be.

Ez a csaj meg még két lány, jóban vannak egymással.

A kettő közül bejön az egyik, de csak a "feka", hív oda hozzájuk beszélgetni.


Egyes verzió: megmondom a "feka" csajnak, hogy nem jön be másik lány tetszik, de akkor mi van ha lebeszéli a két barátnőjét, hogy egyáltalán szóba álljanak velem?


Második verzió: nem mondom meg a feka csajnak, hogy nem tetszik, csak simán nyomulok annak a lánynak aki bejön, de mi van, ha "előre" megdumálta a két csajnak, hogy mi egymásé leszünk, ami persze soha nem lesz meg, de akkor az a csaj aki felé nyomulnék, 100% hogy kikosaraz, még ha bejönnék is neki.


2011. ápr. 3. 13:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki, semmi?
2011. ápr. 3. 13:39
 2/8 A kérdező kommentje:
16fiú vagyok.
2011. ápr. 3. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:

beszélj azzal a lánnyal, aki neked tetszik, és ha a kisebbségi lány vall, vagy választ kér az érzéseidről, akkor mond el neki, hogy a barátnője tetszik neked.

remélem szegény lányt nem bántod meg nagyon...

2011. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdés szempontjából miért fontos, hogya lány cigány-e? Meg milyen szó az, hogy "feka" - pláne ha előtte írtad, hogy nincs vele semmi gond?

Gondolkodj már, ember. Ha nornálisan teszed fel, akkor talán akad majd valaki aki megválaszolja a kérdésedet.

2011. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert egy ilyen hülye helyzetben vagyok.


A "feka" szerintem meg nem olyan szó, és nem szeretnék vitába kerekedni, hogy rasszista volnék.


A normálisabb fajtából van, de egyáltalán nem akarok vele lenni.


Van két haverom, akik oda járnak és őket is üldözi a szerelmével..

2011. ápr. 3. 13:53
 6/8 A kérdező kommentje:

Senki, semmi?


Most nagyot mondtam vagy mi?

2011. ápr. 3. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is beszélj a csajjal akinek tetszel hogy te normálisnak tartod,nincs vele semmi bajod csak nem az eseted.Szerintem ezt ő is megérti.A "feka" csaj meg lehet azért hív oda beszélni téged mert a másik csaj akinek tetszel ő mondta neki és lehet csak segíteni próbál a barátnőjének hogy ne legyen feltűnő:)))Nem hinném hogy azért hív oda mert ő is össze akar veled jönni.De ha a másik lány tetszik akkor beszélgess vele többet ismerkedjetek és egy idő után mondd el neki hogy tetszik neked.Ezt megérthetik:))Ha normálisan beszélsz velük vagyis látják rajtad hogy nem hülyíted őket és normális szándékod van azzal a lánnyal akkor szóba fognak veled állni.És ha annak a lánynak te is tetszel akkor úgyis mindegy lesz mit mondanak neki:))Szóval hajrá

L19

2011. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha rasszista vagy? Van cikra egymilla Jobbikos, akit ez nem zavar... Ennyit az öntudatodról, hogy foglalkozol mások véleményével. A mi iskolánkban rengetegen utálják a cigányokat, és ha 2-őt látsz belőlük...
2011. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!