Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom 2 év, és több évi baráti ismeretség után nem akar hallani az összeköltözésről?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt barátommal, eddig a suli miatt minden nap tudtunk találkozni. Elég messze lakunk egymástól, de amíg nem találtam munkát addig elég gyakran tudtunk találkozni. De én találtam munkát, és így elég ritkán tudunk találkozni. Ő még nem talált magának munkát, ezért javasoltam neki hogy költözzünk össze, mert ahol én lakok ott találna ő is hamarabb munkát. De nem nagyon akar összeköltözni, mert túl korainak tartja. Régóta ismerjük egymást, meg kapcsolatban is elég rég óta állunk, így én nem tartom korainak, ő viszont igen. Nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben,hogy lenne a jobb?

2013. szept. 20. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem leszek népszerű nálad a válaszommal, de ez a kapcsolat egyértelműen nem egy irányba fejlődik, mert nem közösek a célok. Mellesleg az a véleményem, hogy egy 2 éves kapcsolatnak már bőven meg kell érnie nemcsak arra, hogy összebútorozzanak a felek, hanem a konkrét jövőbeli tervek is tisztázódjanak: házasság, gyerek, közös üzlet, közös ingatlan..stb.-hacsak nem 2 tizenévesről van szó, akikm még a szülői fészekben élnek, szülők tartják el őket. De a ti esetetekben feltételezem, nem erről van szó. Na most a te barátod még csak összeköltözni se hajlandó veled. Miért? Mert neki ez így kényelmes: nem kell lekötnie magát, nem kell komoly gesztusokat tennie feléd illetve arra irányulva, hogy igazán komolyan tervez veled, veled akarna elköteleződni. Döntsd el, megéri-e neked, hogy egy ilyen macskajancsi rabolja (fölöslegesen) az értékes idődet vagy kidobod és esélyt adsz arra, hogy valaki komolyan veled tervezze a jövőjét.
2013. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hozzád az mit jelent pontosan, szüleid is ott élnek?

Mit mondott miért nem?

Én sem szeretnék más nyakán élősködni és nekem nem férne bele, hogy a barátom tartson el. Mondjuk én nem is akarok senkivel sem összeköltözni házasság előtt.

2013. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a szüleimmel lakok. Csak egészségi állapotuk miatt nem tudom őket magukra hagyni. A barátom annyit mondott hogy korainak tartja, de egyéb indokot nem fűzött hozzá. Eltartanom nem kellene, mert van több lehetősége is ahol azonnal tudna kezdeni dolgozni.
2013. szept. 21. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Na anyóshoz meg végképp nem költöznék.
2013. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!