Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki? segítség!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? segítség! Részletek lent

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,1 éve szerelmes vagyok egy 17 éves fiúba..1 éve vergődünk,nem tudjuk eldönteni,hogy mi legyen köztünk a kor miatt..nagyon tetszek neki,de ha komoly kapcsolatot szeretnék,bizonyítsam be neki,hogy komoly és érett vagyok,s hogy igazán szeretem őt!Írni szeretnék neki egy levelet myVipen.Segítségeteket kérném a levél megfogalmazásában! ( tiszta szívből szeretem) eéőre is köszönöm! ui.: nem olyan fiú,aki kihasználná a lányokat.. segítenétek?
2009. nov. 5. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
mit jelent az,hogy bizonyítsd be?a levéllel vagy mással?
2009. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom azt sem, hogy hogy bizonyítsam be neki,hogy nekem csak ő létezik .. :( és azt szeretném,ha a levélből legaláb kiszűrné..
2009. nov. 5. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
félek,hogy estleg a szexre gondolt,vagy hasonlóra..ha ilyenre gondolt,rögöt dobd ki!mert 13 évesen még csak a csók van megengedve,és ha ezt várán el,akkor nem is érdekled igazán.És am nem értem,hogyha levéllel kellene bizonyítanod,akkor is miért neked?beszéljetek személyesen..szerintem neki kell téged meghódítania.de ha nagyon akarsz írj neki
2009. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem,nem a szexről van szó.. írtam neki annyit,h : szeretlek..nem tudom,fog-e válaszolni..mindenesetre köszönöm tanácsidat! :)
2009. nov. 6. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
még nem is jártok ? mert akkor esélytelen hogy összejössz vele .-.- komolyan mit tudnál te adni neki ? 1-2 évig oké mert szerelem de utánna ő már lassan 20 te meg éppen hogy elérted a középiskolát . ugyanmár ez k.rva szégyen lenne a srácnak
2010. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most már 14 vagy,ő meg 18.Mért emelted ki a kérdést?Nem régi már egy kicsit?Vagy azóta nem történt semmi?
2010. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nah mi történt?:)
2010. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akkor már 2éve nem történt/történik semmi?
2010. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"13 éves vagyok,1 éve szerelmes vagyok egy 17 éves fiúba.."


Ennyit elég is volt elolvasnom. A srácnak ha tetszel az azt jelenti, hogy csak leakar feküdni veled, te meg kis naív vagy, hogy még engednéd is.

Majd kinövöd ezt... ha meg nem akkor 15 évesen szülni fogsz..

2010. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!