Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Abban kéne segítség hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban kéne segítség hogy egy lánnyal egy randin mifélékről lehet legjobban elcsvegni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
lehet hülyén hangzik egy kérdés de az van hogy van egy lány aki bejön nekem és én is neki (mondta mielött belémkötne valaki) :). a gond hogy csajok társaságában egyszerűen nem tudok mit mondani :S ezért kellenének témák leginkább arról hogy hogyan tudjam őt rávenni legjobban arra hogy maga beszéljen helyettem is. :) persze ha olyan van beszélek csak azt kéne elérni hogy folyamatos legyen a beszélgetés :) lécives segítsetek
2009. okt. 19. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ebbe a helyzetbe énis igen gyakran bele estem.

Ha a kérdésből jól szedem le még nem nagyon találkoztatok..

Nos nálam ugyanígy volt 3* is.

Egyszerű a dolog ha mindketten szimpatikusak vagytok egymásnak jönni fog a dolog magától kvázi.

DE vannak olyan pillanatok amikor némaság uralkodik.

Ilyenkor néha hajlamos voltam kicsit bunkózni (Ez a lányok 40%nak jön be) én szerinte 3 alkalomból kettöször ezt a 40%-ot fogtam ki.

Nemtudom és nemis akarom tudni h a te hölgyeményed hova tartozik.

Add önmagad és valami történni fog=) Általába az ilyen találkozások mindig jólvégződnek.

Nyugi az elején énis össsze tojtam magam.

És megnyugtatlak azlesz alegfélelmetesebb amikor jön veled szembe és épp találkoztok, hogy jajj most milegyen mit mondjak.

De jó lesz hidd el.

2009. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az ilyen dolgok úgyis jönnek maguktól, vmi közös biztos van bennetek és mikor rátaláltok akkor úgyis beindul a beszélgetés. ha meg mondta h tetszel neki akkor bizonyára ismered vmilyen szinten, ismered a hobbiját stb... és indításnak mindjárt tudsz kérdezni vmit... :)
2009. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell nagyon aggódnod, ha tényleg bejöttök egymásnak, akkor menni fog a beszélgetés, de hogy néhány konkrétabb dolgot is mondjak:

- kérdezd meg, melyik a kedvenc városa

- van-e kedvenc filmje, színésze, sorozata, együttese stb.

- a második randin mit csinálna szívesebben: elmenne egy koncertre/kávéházba/kiállításra stb. vagy inkább kettesben sétálgatna veled egy csendes parkban?


Készülj fel 1-2 ilyen "mentőkérdéssel", ha esetleg nagyon beállna a csönd kettőtök között :) A "bunkózást" (ahogy valaki itt fentebb írta)nem ajánlanám... Ha úgy is van, hogy a lányok 40%-nak bejön (amit kétlek) akkor is, ez egyben azt is jelenti, hogy a lányok 60%-nak nem jön be, és akárhogy is nézem, a 60% a több, nagyobb eséllyel lősz mellé a bunkózással.

Egyébként is, mit jelent az, hogy "bunkózni"? És ki az, akinek ez tényleg tetszik?

2009. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz remélem úgy lessz ahogy mondtátok :)
2009. okt. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!