Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha azt mondta, hogy változtat, akkor tényleg úgy gondolja, vagy csak ideiglenes?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy éreztem nagyon hanyagol a barátom, mindenre volt ideje, csak arra nem hogy velem kicsit többet legyen és foglalkozzon. Úgy láttam, hogy már magától értetődőnek veszi, hogy ott vagyok neki.

Ezt elmondtam neki, és hogy nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban. Erre ő nagyon megijedt, és azt mondta, hogy bebizonyítja, hogy nagyon szeret, de ne hagyjam el.

De azt nem akarom hogy csak miattam tegyen dolgokat, hogy ne járjon a szám, hogy ha ő nem úgy érzi, hogy kell. És most nem tudom, hogy tényleg többet fog törődni a kapcsolatunkkal, vagy csak addig, amíg nem érzi magát újra nyeregben.

Mióta ezt beszéltem vele, valami megváltozott bennem, és nem hagy nyugodni a gondolat, nem tudok úgy beszélni vele,ahogy eddig. Olyan nyájasan kedvesen...nem értem miért van ez.

Szerintetek csak 'friss a seb' és elmúlik,és a régi leszek?

Valaki volt még így? Tanácsokat várok:/ 18L


2013. szept. 21. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
nem biztos h jo amit mondok, de sztem az van h nem tetszik neked mar, viszont szeretned h ez ne legyen igy. nekem 1 legjobb baratommal volt az h arra voltunk ugymond kenyszeritve h lb-k legyunk, es ebbol adodoan sokat veszekedtunk igy is, de szeretem meg minden csak neha utalom amiert olyan amilyen. es ezer neha ugy erzem h aaa nem kell nekem o, de aztan mindig egy fokkal jobb a helyzet. en remelem h ez csak ideiglenes (marmint ahogy iranta erzel) es h rendbe jottok :)
2013. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!