Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan 30-as éveikben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 30-as éveikben járó férfiak, akik nem akarnak komoly kapcsolatot, esetleg feleséget, családot, ez miért van, ez csak ideiglenes náluk vagy életük végéig agglegények akarnak maradni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 32 éves férfival, akivel most együtt vagyok, de nem szeretne komoly kapcsolatot (nem hívogatjuk egymást naponta, nem járunk az utcán kézenfogva..stb)Ez csak egy baráti kapcsolat ami főleg a szexről szól...Persze ez most így nekem is megfelel, de később szeretném, ha komolyabb lenne..Mit tehetek én?
2012. jún. 16. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
és 19 se vagy, eltaláltam?
2012. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én neked! 28 éves, agglegény, nem akar egyedül lenni, de ez nem nagyon érdekel kb. senkit sem, nem hogy csajokat! :(
2012. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én még csak 21-22 éves vok, de nővérem révén rengeteg ilyen pasit ismerek. Ilyen szakmunkások pl. asztalosok

és 30-35 évesek és hallani sem akarnak a házasságról és gyerekről, nincs saját lakásuk... a szüleikkel élnek. És a napjaik úgy telnek hogy söröznek, meccset néznek a tv-ben, fesztiválokon jól beb@sznak minden nap, ha meló van akkor melóznak meg próbálnak alkalmi kapcsolatokat szerezni ami nem mindig jön össze. Szal rengeteg ilyen pasi van, de sztem az anyagi egzisztencia hiánya miatt ilyenek...

2012. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én szeretnék ismét egy komoly kapcsolatot ami meg is maradna....de gyereket meg házasságot nem tartom fontosnak.

Vagyis még mindig nem :)


De egy összeköltözés párkapcsolat amiben minden nagyon tuti és szenvedélyes az okés.

2012. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sok ilyen pasit ismerek.S hogy miért ilyenek? A nehezen összekuporgatott pénzüket inkább felélik, bulikra költik, élnek, mintsemhogy családra költsék, és szűkölködjenek. :( Sajna ez van.
2012. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez pl rám egyáltalán nem igaz! És lehet pont ezért nem találok senkit, mert folyton csak kuporgatok, nem szórakozom...:(

28F

2012. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek és nem is csak a csórók között-ahogy valaki írta.Vannak férfiak akik egy szerűen nem akarnak megnősülni,mert nem tartják ezt olyan fontosnak.Én sem akarok,bár én még csak 25 vagyok szóval ez a hozzáállásom akár még meg is változhat.
2012. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben nem a pénzről van szó.

És saját lakása van, egyedül él...szóval ezért sem értem hogy miért nem szeretné elkötelezni magát, a karrierjében már elért mindent, amit el lehetett érni.

2012. jún. 16. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:

akkor meg a gyerek és a házasság miatt!

mert az ő korában meg sok lány már gyereket akar meg fehér ruha meg happy endet!


Attól h valaki nem akar gyereket, vagy nem akar megházasodni attól még nem rossz ember! Ugyanolyan jó mint a többi!

ÉS házasság nélkül is úgyanúgy szeretheti a párját mint házasság után.Az egy férfinak csak egy papír. A nőknek meg egy erős nyugtató és hormon!

2012. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hülye egy kérdés. A nők között is van számtalan ilyen. Meg akik nem akarnak még gyereket sem! Nem vagyunk egyformák.

Itt van ez is:

"Itt vagyok én neked! 28 éves, agglegény, nem akar egyedül lenni, de ez nem nagyon érdekel kb. senkit sem, nem hogy csajokat! :("

Ez meg egy rakás szar! Ennél jobb a pasid 1000x.


Amúgy az is lehet, hogy nem vagy neki elég jó. Ugyanis ha egy pasi talál magának egy igazán jó nőt, őt mindenáron ki akarja sajátítani magának egy életre, és elveszi feleségül!

2012. jún. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!