Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élettársi kapcsolatban élő nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársi kapcsolatban élő nő vagyok, még egy darabig. Az élettársammal megegyeztünk, hogy ha az anyagiak engedik, külön megyünk. Elhidegültünk egymástól, mindkettőnk újra szerelmes lett. Kivárja szerintetek az új szerelmem, míg ez lezajlik?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk mély, megszilárdult, őszinte, nagyon szeretjük egymást.
2013. szept. 21. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi semmit se tudunk a szerelmedről, ennek ellenére tőlünk várod a választ. Ki érti a nőket???
2013. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretném csak kérdezni, hogy ha valaki igazán szereti a barátnőjét, képes-e kitartani? A férfiak gondolkodására vagyok kíváncsi :)
2013. szept. 21. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, képes. Talán a nőknél ez másképpen van? Jujj, belegondolni sem merek...
2013. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nő, ha érett és szerelmes, kivár bármit...
2013. szept. 21. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:

A férfiak is így vannak ezzel. Tudod, az élet kimondatlan célja az élvezetek maximalizálása. Ennek érdekében az ember sok mindenre képes, egyebek mellett várakozni is.

A kérdésed egyfajta implicit bizalmatlanság a szerelmeddel szemben.

2013. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizalmatlan, csak annyira szeretem, hogy nem akarom elveszíteni semmiképpen.
2013. szept. 21. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod elveszíteni.
2013. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen képesek várni, ha szeretik az illetőt. Nem kell félned, ha szeret megvár, csak lehet gondjai lesznek azzal, hogy a "volt" élettársaddal laksz együtt egy ideig.
2013. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!