Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu akibe halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe halálosan szerelmes vagyok. Egy ideje olyan mitha sokszor nézne rám. Szerintetek mit tegyek? Szolitsam meg, vagy hadjam h ő kezdeményezzen?!

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én majdnem a te cipődben járok csak én tudom a fiúról hogy bejövök neki. De nem tesz semmit. Én úgy gondolom hogy a fiúnak kell megtenni az első lépést, főleg ha a lány adja is a jeleket. Szerintem először bizonyosodj meg róla hogy "sokszor néz" és ha tényleg néz akkor mosolyogj rá, szemezz vele. ui. Ja és először nézd meg hogy van.e barátnője (tapasztalat)
2013. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a mai "nyomi" pasik félnek lépni, szóval én a helyedben megkérdezném tőle, hogy Mennyi az idő, otthon felejtettem a mobilom?! :)
2013. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha engem is egyfolytában nézne valami csaj akkor én is sokszor odanéznék hogy mit bámul :D
2013. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs báratnöje... És ö inkább ilyen visszahuzodo tipus..nincs a középpontban...és kicsit félénk.
2013. szept. 21. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!