Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, házasok! Ti mit tervezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, házasok! Ti mit terveztek szombat estére? Miket szoktatok csinálni együtt péntek/szombat este?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most éppen csütörtök este összeültünk a barátokkal egy-két órára, akkor volt jó mindenkinek. Mivel a csapatban már mindenki dolgozik és/vagy családja van, ezért a hajnalig tartó dajdajozások ideje már lejárt. :)

Tegnap este meghívtam a páromat vacsorázni, jól éreztük magunkat, aztán este szimplán csak összebújtunk fáradtak voltunk, aludtunk.

Mára nem tervezünk semmit, kipihenjük a hét fáradalmait. Ő ma is dolgozik, várom haza meleg ebéddel, aztán a nap további részében, hogy mi lesz a program, azt még meglátjuk. Valószínű semmi különös, kutyázás, kis házimunka és pihenés. :)

Ha nagy általánosságban nézem, akkor havonta egyszer hazautazunk az ő szüleihez egy hétvégére és egyszer az enyémekhez. Olyankor van program dögivel. Az itteni barátainkkal is havonta egyszer vagy kétszer ülünk össze max néhány órára, a többi szabadidőnket/hétvégénket azzal töltjük, ami éppen jól esik. Ha az esik jól elmegyünk vacsizni, ha az, akkor sétálni, ha az, akkor moziba, ha az, akkor meg csak fetrengünk itthon a tv előtt. :)

2013. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedvtől függ, nincs állandó programunk.

Ha sok házimunka gyűlt össze a héten, akkor azt csinálgatom délelőtt, párom vagy besegít, vagy elmaradt munkát csinál. Aztán általában együtt főzünk, ebédelünk, utána összebújva alszunk fél-egy órát és/vagy szexelünk, aztán meg szabad foglalkozás estig. Én olvasok, ő játszik, de gyakran együtt is játszunk (igen, wowozunk...). Esténként kettesben vagy a család többi tagjával együtt filmezünk, ez is kedv függő, illetve sétálunk a kutyusunkkal (ez nem kedv függő).

Ennyi.

2013. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es vagyok: az lemaradt, hogy kéthetente a barátainkkal is összejárunk, általában péntek vagy szombat este, olyankor én sütök valami finomat (négyünk közül csak én tudok pechemre), eszegetünk, beszélgetünk, filmezünk. Mivel mindenkinek sok dolga van amúgy, a pörgős programokra ritkán van igény, bár néha azért előfordul.
2013. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!