Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kikből lesznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7pettyi kérdése:

Szerintetek kikből lesznek a vénlányok? És miért?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 13:04
1 2
 1/16 A legszebb rémálmod ***** válasza:
minden nőből aki megöregszik.
2013. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gondolom azokból a lányokból, akik megöregednek. Surprise?
2013. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mármint olyan nőre gondolsz aki egyedül marad, se gyerek se férj ugye?
2013. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Végre egy értelmes kérdés.


Vénlányok szerintem azokból a lányokból lesznek, akiknek senki sem elég jó. Akik inkább a mesében élnek és nem a valóságban. Akik olyan magasra teszik a lécet a fiúknál, hogy azt képtelenség megugrani. Akik éveket töltenek pl. a társkeresőkön, randizgatnak fűvel fával és sorba utasítanak el mindenkit. Na, szerintem ezekből.


Ha a termék nem elég jó, akkor valamiért ott marad a polcon, nem kell senkinek. Na, lányokból is vannak ilyen "termékek". Én pl. ismerek egy lányt, akiről már most tudom, hogy ebből bizony vénlány lesz.

2013. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kötném ahhoz ezt, hogy nekik az életük során senki sem jó. Ennek számos oka lehet, amit mi nem tudhatunk, valaki pl szimplán nem is akar magának, mert nem szereti a társaságot vagy ilyesmi. Szóval nem biztos hogy azért lettek vagy lesznek vénlányok mert mert ők a "szőke herceget keresik fehér lovon."
2013. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na igen! Egy értelmes válaszoló,kár,hogy ezt nem tudom megmutatni a címzettnek.

Tutira megsértődne rajta.

30 évesen ciki szerintem párkapcsolat és minden egyéb felmutatnivaló nélkül ,anyuci szoknyája mellett maradni...

Tuti,hogy vénlány marad!

2013. szept. 21. 13:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el sokan vannak ilyenek, sőt egyre többen.
2013. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

szerintem aki Azt mondja,hogy neki ez így jó,az hazudik!

Másnak ,de leginkább magának!

Az ember alapvetően társas lény....

Szóval kell valaki...

2013. szept. 21. 13:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Igaz, lehet hazudik! De ki tudja miért maradnak egyedül, amúgy tényleg egy nagyon jó kérdés ez, mert én is kíváncsi lennék a valódi okra. Sokszor arra is gondolok, lehet baromság, hogy a nőkhöz vonzódnak és azért nem kell nekik senki. Tudom hogy ez elég merész feltevés, de ki tudja.
2013. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg,hogy most valaki esetleg a saját neméhez vonzódik e... hiszen a homoszexuálisok között is vannak párkapcsolatok....

Azt sem hinném,hogy valaki annyira önbizalomhiányos legyen,vagy válogatós...

Minden zsáknak megvan valahol a foltja... de ők miért nem találják?

2013. szept. 21. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!