Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Aki tetszik 18 éves én 16 éves vagyok és nem tudom mit akar!!Már nem egy suliba járunk de amikor még egy suliba jártunk észrevettem hogy ha meglátott akkor szinte mindig nézett.de ez a folytonos nézés szerintem abból jöhetett hogy szilveszterkor oda jött hozzám és magához rántott és táncoltunk.Egyszer a barátnőmmel elmentünk egy buliba és ő oda hívta hozzám egy -két szót beszéltünk és otthagyott, és nem jött vissza. Se előtte se utána nem beszéltem vele csak ezt a pár szót.De még régebben msn-re is felvett mert egyik barátnőm kérdezte tőle hogy ismer-e és azt mondta hogy igen tudja ki vagyok és utána vett fel msn-re meg a myvipemet is megnézte többször is( a buli után is) !!!!! És nem rég a barátnőm valahonnan megtudta hogy bejövök neki csak rég találkoztunk és rég beszéltünk meg ilyenek! Meg mondta hogy mostanában sok csaj verte át !!DE ettől is tartok hogy sok csaja volt már és pl 2-3 hét után szakítana velem!Meg msn-en is vannak becenevek kiírva és szívvel körítve!! Mit csináljak ?? Felejtsem el vagy ne ??Miért csinálja ezt? Vagy miért nem kezdeményez? Esetleg nekem kellene kezdeményezni de sajnos én nem merek mert vannak olyan "menő " haverjai és félek hogy ő vagy a haverjai leégetnek hogy kezdeményezni merek! Kérlek segítsetek ti mit tennétek az én helyemben?
2009. nov. 5. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Sajnálom,hogy eztkell mondanom,de ez a pasi egy nőcsábász.Szereti a lányokat hülyíten,mert ha igazán tetszenél neki,akkor már lépett volna az ügyben.Semmiképpen ne kezdeményezz!Nézd levegőnek!A pasik erre figylenek fel!Fura,de így van!

2009. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!