Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből szeretem?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva.Van 1 fiú akivel 3 hónapja járunk.Nyáron sűrűbben találkoztunk,amióta elkezdődött a suli csak hétvégén kb 2Okm.re élünk egymástól.Úgy érzem nagyon szeretem mint embert,lelkitársat,de nem érzem,h szerelmes lennék belé mert nem is hiányzik.Sűrűn gondolkodom szakitáson,de félek,hogy megbánom,mert hiányozni fog akkor,ha nem fog írni stb..Én úgy érzem,hogy szeretem,de nem szerelemből.Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tettetek?18/L
2013. szept. 21. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelem átalakul szeretetté.:) Maximum egy szerelem 2 évig tart. Nem vagy vele egyedül
2013. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nem tetszik, akkor nem vagy szerelmes belé.
2013. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes, ha ezt kérdezned kell! Mert a szerelem egyértelmű, és tudod, hogy az van benned.


Hát... persze hogy hiányozni fog, mint minden ember az életedből, akit nagyon közel engedsz, majd el kell válnotok... De csak azért, mert így Kényelmes/ van valaki melletted, ne légy vele szerintem. Mindkettőtöknek meg kell adni az esélyt, hogy jobbat találjon. Neki is meg kell adnod az esélyt, hogy valaki igazán szeresse.


Amúgy, persze... egy kapcsolatban nem szereti mindig egymást szerelemből a két fél. Itt inkább az az elgondolkodtató, hogy te mit érzel belül. Érzed -e a késztetést, hogy te újat akarsz keresni, mert ő nem elég jó, vagy mert ő jó, de kicsit más kell, vagy mert nem érzed, hogy vele el tudnád képzelni magad hosszútávon...


De megszületett benned ez a kérdés, biztos rengeteget gondolkoztál már ilyen gondolatokon. Ezért javaslom a szakítást.

2013. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!