Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha már nem szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem szerelemből szeretem?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 4 éve vagyunk együtt,de már nem szeretem. Viszont valamilyen szinten kötődök hozzá, hiszen csak közel 4 éve annak, hogy együtt vagyunk és annyi minden történt ezalatt az idő alatt, ő mindig megértett mégha más nem is. Mondhatni nem csak egy pár vagyunk(voltunk),hanem bizalmas barátok is,akik mindig mindent megosztottak egymással, ezért is esne nehezemre a szakítás. Viszont már nem nagyon tudok vele lenni, mindig arra gondolok, hogy ez így nem helyes,hogy csak megszokásból és barátságból vagyok vele. Mit tegyek? Nem akarom megbántani? De már nem tudom sokáig titkolni az érzéseimet...Valaki segítsen:(
2012. ápr. 30. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de tettél bármi erőfeszítést, hogy ez megváltozzon?

Csak a szeszélyességed miatt szerettél ki belőle (azaz friss húsra fáj a fogad) vagy okot is adott rá, hogy ne szeresd?



21F

2012. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódsz hozzá akkor nem huzd tovább, de azért azt tudd h halálig tartó szerelem nincs..egy idő után mindig csak a kötődés marad..
2012. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szerintem mond el hogy mit érzel...ezz igy a leghelyesebb..talán már ö is igy érez csak ö sem akar megbántani..beszéljétek meg..

sok sikert..puszilak

18-L

2012. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen erős a barátság, akkor is megmarad, ha a párkapcsolatnak vége.
2012. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ő nagyon szeret, múltkor is látott rajtam némi közömbösséget és rákérdezett,hogy szeretem-e még, de nekem nem volt szívem azt mondani,hogy nem,mert láttam,hogy könnyes lett a szeme,miután feltette a kérdést
2012. ápr. 30. 21:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól gondold ezt még át. Nem tudnád felfrissíteni az érzelmeket? Újra beleszeretni? Az ilyen jó kapcsolatokat meg kell becsülni, nem sok emberrel tudsz leélni egy egész életet. Pár év múlva meg bárki mással ugyanebbe az állapotba kerülhetsz.

Persze nem akarlak lebeszélni semmiről, csak én azért még átrágnám ezt párszor a helyedben. Akár vele is megbeszélhetnéd, hogy próbálkozzatok együtt, hátha segít.

2012. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már kb. fél éve érzem ezt. Biztos, hogy nem fog megváltozni. Nem férfiként nézek rá,hanem egyszerűen csak úgy mint egy barátra.
2012. ápr. 30. 21:45
 8/19 anonim ***** válasza:

De könyörgöm, mégis mi az oka, hogy nem férfiként nézel rá? Ezt írd már le.

Meg mond el neki! Nem fél évet várni kell... Hanem kinyitni a pici szád időben!! Változtatni addíg amíg lehetséges.

2012. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De mit változtassak,mikor már nem vonzódom hozzá? Úgy tekintek rá, mint egy nagyon kedves-bizalmas barátra..
2012. ápr. 30. 21:48
 10/19 Diavolino44 ***** válasza:

Hosszú távon nem fog működni, de már előre sajnálom a srácot.:(

Amúgy ha szeretted akkor az nem múlik el, mindig lehet a kapcsolaton alakítani hogy az működjön. De lehet ez az én naív felfogásom.

2012. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!