Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánnyal rég óta barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal rég óta barátok vagyunk, és én többet akarok a barátságnál mert megtetszet, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő hisz a fiú-lány barátságban,de úgy érzem ez hosszú távon nem lehetséges.

2013. szept. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű, hogy azért vagytok csak barátok, mert Ő nem akar többet. Sajnos ez így van, de egy próbát megér.

Hívd el valahova, kettesben, hívd át filmezni stb. tereld rá kicsit a témára, és ha úgy érzed Ő is nyitott rá, akkor már szabad a pálya. :)

2013. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiú lány közt nincs barátság! Mond meg neki, h mit érzel és lesz ami lesz. Ha nem jön be, akkor lépj tovább.
2013. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl nagy tétet ne tegyél a dologra, de egyetértek az elsővel. Meg kell próbálni egy olyan légkört teremteni ahol kényelmesen előadhatod neki hogy te nem zárkóznál el ha esetleg lehetne több köztetek. Jó eséllyel vissza fog utasítani, de lehet hogy te leszel az 1 a millióból :)
2013. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyunk barátok mert ő nem akar többet,hanem azért mert mikor megismertem még kicsi volt,és és se akartam többet barátságnál akkor még.
2013. szept. 21. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!