Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy mondtátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy mondtátok el anyukátoknak, hogy van barátotok? Hány évesen csókolóztatok először?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem elmondani szokták, ez kiderül. Ha egy szülő figyel a kölkére akkor a viselkedésből elég hamar le lehet szűrni.
2013. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Simán.

18 évesen.

2013. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szasz muter van kanom. XD
2013. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos nem vagyok lány, de mivel én vagyok/voltam a bemutatott/elmondott személy így gondoltam válaszolok. :) Barátnőm szüleiről, tudni kell,hogy eléggé féltik barátnőmet, így kicsit fura volt. Eléjük állt, elmondta nekik, Ők persze egyből meg akartak ismerni. Nem mondtak neki semmi rosszat, vagy bántót, nem akadtak ki stb. tudták, hogy a lányuk is felnő egyszer. :)
2013. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Néha megemlítem, hogy a barátom így meg úgy.. De nem tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget.


Azt hiszem 12-3 körül lehettem. Hatodikas voltam.

2013. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudta mikor megismerkedtünk, tudta mikor összejöttünk. 16 voltam, 2 és fél éve vagyunk együtt.
2013. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anya: Mikor hozol már haza egy jóvágású legényt édes lányom? Igazán itt az ideje!

Én: Haggyámáááááááá

2013. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
most vagyok 13 és két hónapja vagyok együtt a mostani barátommal. Anyumnak simán elmondtam,mivel mindent megbeszélünk. Anyum nem parázott,lazán vette a dolgot. Első csók 12 évesen,de nem rendes csak puszi jellegű.
2013. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!