Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondanátok anyukátoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok anyukátoknak, hogy csókolóztatok azzal a fiúval akit ő nagyon nem kedvel?

Figyelt kérdés

Nos, valamiért a fiú nem szimpatikus neki, pedig rendes gyerek, több mint 10 éve ismerem. Azt mondta, hogy szeretné tudni ha valami alakul valakivel és mondjam el neki. Félek, hogy kiderül ez az egész és megtudja valaki mástól, amit sokkal rosszabbul fog fogadni azok után, hogy megkért engem, hogy mondjam el neki az ilyeneket...

Szóval nagyon arra hajlok, hogy elmondom, de félek, hogy soha többet nem enged ki amikor a fiú is itt van.


Hogy tálaljam neki? Elnézőbb lesz, mert én mondtam el neki? Nagyon tartok ettől a beszélgetéstől.


2013. júl. 8. 14:26
 1/8 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 birnir ***** válasza:
Kor ?
2013. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.-ő egy rugóra jár az agyunk :D
2013. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha eltilt, azok után, hogy teljesítetted a kérését (vagyis elmondtál neki mindent), akkor anyukád egy idióta.
2013. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem :D vagyis én lehet igen mert még anyumnak sem engedem h beleszóljon egyes ügyekbe...max tanácsod ad. Persze mindent ésszel!
2013. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2013. júl. 8. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát mond el neki de de nem szólhat bele csak ,hogy tudjon róla
2013. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!