Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány vagyok,3 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok,3 éve van párom 1,5 éve egy háztartásban élünk. A párom 28 éves dolgozunk, van lakásunk, de ha megemlítem h szeretnék már babát és már ideje lenne mélyebb szintre lépnünk azonnal látom rajta h legszívesebben menekülne?

Figyelt kérdés
Az egésznek a lényege, hogy én egy közeli falusi kocsmában dolgozok, szóval nap mint nap jóformán csak férfiakkal vagyok körülvéve, mint fiatalokkal mint idősebbekkel, és nagyon jól esik tőlük elismerő szavakat hallani mint pl. (szép a szemed, jó az alakod hasonlók..). A legbizarabb pedig hogy van egy férfi sacc/kb 45-50 év között lehet, elvált, van 3 velem hason korú fia.Egyébként nagyon jól néz ki fiatalos sportos. Az utóbbi pár napban nagyon közeledik hozzám megpróbált megcsókolni,hasonlók. Eddig ellenálltam de viszont érzem hogy itthon fekszek a párom mellett az ágyban és azonnal ő jut az eszembe,egész nap azon kattogok hogy legzen már holnap mehessek dolgozni hogy láthassam. Mit tanácsoltok mit tegyek? Szeretem a párom de vannak hetek amikor úgy érzem őt nem érdeklem. Ez a férfi a munkahelyemről pedig egyszerűen megvadít ...
2013. szept. 22. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te alig várod hogy láthasd azt a másik férfit hova akarsz gyereket? Istenem...
2013. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legszánalmasabb dolog, amikor egy nő előadja, hogy ő szegééény mennyire el van hanyagolva, és ezzel a pasija más férfi karjaiba kergeti. Mert szegény nőt elhanyagolják.:(


Egy hülye p.csa vagy, aki túl korán kötelezte el magát.

2013. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 évesen gyerek? Kicsit korai. Az meg már mindent elmond az egészről, hogy a 28 éves pasidat, akitől gyereket akarsz, elhagynád egy 50 évesért, aki az apád lehetne. Mondjuk az meg a másik, hogy a 28 éves férfi is kicsit idős egy ilyen kislányhoz...
2013. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fő kérdésben a gyerek téma izgat, aztán meg kifejted, hogy egy másik férfira gondolsz a párod mellett...Marha értelmes vagy te is.
2013. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a bizonyos férfi alkoholista vagy csak unalomból jár kocsmába?
2013. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!