Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom felejteni azt a lányt akibe reménytelenül szerelmes vagyok, de beszélgetek vele és minden nap látom? Ki fogok belőle szeretni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 22:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem lesz egyszerű...
2009. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
legjobb barátnőm volt nem lesz más megoldás..
2009. nov. 5. 22:49
 3/24 anonim ***** válasza:
Menni fog bár te döntöd el melyik utat választod. 1-2 hétig romon leszel utána rájössz, hogy létezik olyan lány is aki csak téged akar.
2009. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
egyik legkedvesebb lány barátom elvesztése hetekig tartó fájdalommal járt nálam, úgy hogy többet nem találkoztam vele. hogy veled milesz, azt nemtudom, de nemlennék a helyedben az biztos
2009. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Hát. Ezt kár volt most megkérdezned. 1-2 hónapja, azt mondtam volna, persze :D

De most pesszimista vagyok, szitu hasonló, és ugy érzem nem fog elmulni.

2009. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem egy év alatt sikerült ugyanilyen szituval elfelejteni egy srácot.
2009. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha elmulik taps. Ha nem, szerelem. Akkor szopcsi :(((

Nem tudom. Azt hazudják majd az idő.

(de ez lehet hazugság, azt most mondom) :S -...-


L/24

2009. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

hmm

én négy évet húztam le a gimiben úgy hogy nap mint nap találkoztam, beszéltem a lánnyal aki tetszett (hol jobban, hol kevésbé).

eleinte azért nem beszéltem neki az érzéseimről mert úgy gondoltam, hogy úgy is csak rövid életű a vonzalom és két hónap múlva már nem is tetszik (én meg hosszú távra tervezek ilyesfajta kapcsolatot).

Negyedikben meg már azért, mert noha már tudtam, hogy részemről komoly az érzés, de azt is tudtam hogy érettségi után elválnak útjaink.

lassan kb. másfél éve volt az érettségi, azóta kb kétszer láttam. eleinte nagyon sokat gondoltam rá, de az idő lecsendesítette az érzelmeimet.

néha most is eszembe jut, és nem mondom hogy nem mozdul meg bennem olyankor valami, de elmúlt és nincs vissza.


bocs hogy magamról írtam és nem a kérdésre választ

2009. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
tegnap is és ma is végigsirtam az éjszakát, aludni sem bírok.. (sírok, pedig fiú vagyok...)
2009. nov. 5. 23:12
 10/24 anonim ***** válasza:
elfelejteni nem, kiszeretni igen, csak ne lásd minden nap.
2009. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!