Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, talán már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, talán már nem szeretem és szakítanunk kellene?

Figyelt kérdés
Lassan 2hónapja vagyok együtt a barátommal és elejébe alig vártam hogy beszélhessünk,találkozhassunk,msn-ezhessünk...most viszont kicsit se várom,hogy beszélhessünk..sőt,még képes vagyok ki is találni valamit hogy lerázzam és hogy ne keljen vele beszélnem vagy épp talákoznom...meg mindig csak vitázunk..Elég keveset birunk találkozni,max hétvégén,akkor jó vele lenni,de emigy ha telefonon beszélünk is akkor se tudunk semmiről beszélgetni,régen viszont állandóan egymáson "lógtunk"(mielőtt elkezdtünk volna járni)-lehet ez is a baj,hogy meguntam?? vagy szerintetek mi legyen? szakítsak vele? ő még nagyon szeretne együtt maradni,de én nem nagyon...meg hát..van egy másik fiú is...de viszont nem vagyok az a típus se aki mindenkivel összejön...:S
2009. nov. 5. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hali!A leírásod alapján az következik nekem, hogy ez a másik fiú zavarja be a képet.Talán kéne egy kis "szünet" neked ,hogy mérlegeld a helyzetet, és rendezd magaddal. Az nem különlegesség, hogy egy kapcsolat elején még több témája van a párnak,hiszen így ismerik ki egymást stb.,de az érzések attól még meglehetnek.Úgy gondolnám hogy a felbukkanó csávó összezavart téged érzelmileg és már hátat is fordítanál a meglévő kapcsidnak.Azért kicsit rizikós a téma,mert most még nem tudhatod mennyit akar tőled a másik pasi(mert ilyenkor mindent ígérhet ha akar valamit), aztán meg a "két szék közé eshetsz."
2009. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van,de szerintem meguntam öt még akkor mikor nem is jártunk mert volt hogy elkezdtünk beszélgetni d.e. msn-en aztán telefonon folytattuk egész estig és ez így ment hónapokon át. És már tudok mindent róla és semmi témánk...a másik fiú meg..hát..lehet hogy csak ő kavar be,de akkor se érdek már a barátom iránt szinte semmit.:S
2009. nov. 5. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
igen.
2009. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hali!23:20-as vok. Tudod mégis azt javaslom hogy tarts "szünetet".Ezt közöld a meglévő csávóddal is,szóval egy kis nyugalomra gondoltam neked.Mert következtessük le,hogy mennyi idő alatt ismersz ki egy pasit.... ... és akkor sosem lesz megállás neked mindig egy ismeretlen kell??Mondjuk ezzel nem azt akarom mondani hogy neked a meglévő fiú az igazi,csak ilyen hozzáállással nincs megállás senki mellett az életben.Lehet hogy közös programok kellenének,hogy legyen közös téma stb.
2009. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
23:20-as. Hogy érted azt,hogy : ilyen hozzáállással nincs megállás senki mellett az életben???
2009. nov. 6. 00:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Hali!(23:20as)Szóval mindenkit ki lehet ismerni egy idő után, és ha ezen kívül nincs téma ,akkor neked megint egy idegen kell majd, az új téma miatt? És ha azt is figyelembe vennénk hogy valaki csak ki akarna használni téged,még ki sem ismernéd és már dobna?
2009. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt se értem már,hogy miről van szó,de nem csak addig kell valaki ameddig ki ismerem...Szerintem ha talán előbb elkezdtünk volna járni akkor még nem tudnák róla mindent és lenne közös témánk...meg már nem is érzem azt mint régebben,régebben nagyon oda voltam érte,most viszont cseppet se..S
2009. nov. 6. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!