Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan deríthetném ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki hogy mit érez az exem? Ti ezt mire vélnétek?

Figyelt kérdés

az exemmel, aki 7 éve az osztálytársam, jártunk most nyáron, 3 hónapot, de szakítottunk (én kezdeményeztem, de ő sem volt ellene a szétmenésnek)

most, hogy suli van, ritkán beszélek vele, de ha más lánnyal vagyok akkor olyan furcsán néz rám, szinte lopva, de attól én ezt még látom.

közös hobbink van, és kzözös programra invitált, kérte hogy segítsek neki, ezalatt mikor közös könyvet olvastunk, tök szorosan álltunk egymáshoz képest, úgy olvastunk, gyakran hozzámért, a hátamhoz, meg a kezemhez.

5ször beszéltünk a szakítás óta FB-n ebből az utolsó háromban zsinórban aranyosnak hívott. (mondjuk ezt arra mondják a lányok akikkel nem akarnak járni,nem?)

egyszer látta hogy kicsit letörtebb vagyok, és megkérdezte, hogy mi bánt és hogy neki nyugodtan elmondhatom, mire én talán bunkó módon, de azt feleltem hogy azok az idők elmúltak, hogy neked mondjam el ha valami bánt.


Szerintetek ő nins túl ezen a szakításon? vagy miért ilyen?


2013. szept. 22. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel, és figyeled minden pillanatát, mozdulatát, akkor Te sem vagy még túl rajta teljesen... Nektek kéne ezt egy kicsit átbeszélni, így könnyű, hogy szakítás után is jóban vagytok.
2013. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
beszélgetéssel még várnék, pláne mivel nála semmit sem lehet tudni. ezért is szakítottunk tulajdonképpen:) Nem szeretnék kínos helyzetet azzal, hoigy esetleg félreérteném.
2013. szept. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!