Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrülten szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok egy fiúba. De szerintem megcsal. Hogy deríthetném ki?

Figyelt kérdés
gyönyörűen indult a kapcsolatunk aztán volt egy kb 1,5hónapos veszekedős korszakunk mindig veszekedtünk mert én túl féltékeny voltam..ez miatt szakított velem egy kis időre én megváltoztam és együtt vagyunk újra.de olyan furcsán viselkedik..többen mondták már hogy 100% hogy van még valakije meg stb finoman rákérdeztem de ő tagadja..nagyon keveset találkozunk a viselkedése is olyan furcsa..megbocsájtanám neki ha megcsalt volna mert tény hogy idióta voltam egy ideig és nyilván ha én nem értettem meg kellett neki valaki aki megértse..én 'lökhettem más karjába' csak szeretnék róla tudni ha megcsalt...mit tehetnék?:/
2013. ápr. 18. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:
mik a jelek, amiből úgy gondolod, hogy megcsal?
2013. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!